LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
31°C
 
A A A

Ludzā viesojās pedagogi no Moletai

Ludzas novada pašvaldībā divas dienas viesojās Moletai rajona (Lietuva) izglītības darbinieku delegācija.
17. septembrī izglītības iestāžu vadītāji un pedagogi no Lietuvas tikās ar Ludzas novada domes priekšsēdētāju Alīnu Gendeli. Priekšsēdētāja pateicās viesiem par vizīti un izteica pārliecību, ka „arī turpmāk mūsu sadraudzības ietvaros turpināsim realizēt dažādus projektus gan kultūras un sporta, gan izglītības jomā”.
Vizītes ietvaros Moletai rajona delegācija apmeklēja Ludzas pirmsskolas izglītības iestādi „Pasaciņa” un Ludzas 2. vidusskolu. Viņi atzina, ka mūsu izglītības iestādes ir modernas un tajās radīti visi priekšnoteikumi, lai bērni varētu sekmīgi mācīties un sevi pilnveidot gan intelektuālajā, gan arī fiziskajā jomā. Viesi devās arī ekskursijā pa senāko Latvijas pilsētu, apskatīja Ludzas Novadpētniecības muzeja ekspozīcijas.
S_Rimsa_Viesi_no_Moletai (2)18. septembrī delegāti viesojās Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā, kur iepazinās ar pulciņu darbu un guva priekšstatu par iestādes aktivitātēm un īstenotajiem projektiem. Ludzas pilsētas ģimnāzijā un pirmsskolas izglītības iestādē „Rūķītis” pedagogi no Moletai tika iepazīstināti ar mācību programmām un iestāžu materiāli tehnisko bāzi. Ludzas J. Soikāna mākslas skolā viesiem bija ne vien iespēja apskatīt mājīgās telpas, bet arī radoši padarboties.
Mūsu lietuviešu draugi atzina, ka Ludza ir skaista un sakopta pilsēta, tādēļ noteikti vēlētos to vēlreiz apmeklēt.

 

 

Svetlana Rimša,
sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool