LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 19. jūnijs
Nils, Viktors
Ludza
Sunny
28°C
 
A A A

“Jauniešu diena 2019” izskan ar krāšņiem koncertiem! | FOTO

Šī gada 24. augustā Ludzas parka estrādē norisinājās “Jauniešu diena Ludzā 2019”. Pasākums, kura ietvaros izskanējis Starptautiskais bērnu un jauniešu muzikālais festivāls ‘’SAULES LIETUS LATGALĒ – 2019’’, tika sveikti Ludzas novada pilngadnieki, kā arī ar koncertprogrammu uzstājās pašmāju apvienība “LATGALĪŠU REPS”, par vakara atmosfēru turpināja rūpēties Dj Alexander un Dj Sword.

Pasākuma vakara programma sākās ar Ludzas novada pilngadnieku sveikšanu, kas ir atsākta tradīcija, pēdējo reizi pilngadības svētki Ludzas novadā notika 2011. gadā, kas toreiz mūsu novadā bijis jaunums, tad svētki tika organizēti pirmo reizi. Pilngadības svētku organizēšana “Jauniešu dienas” pasākuma ietvaros ir lielisks iemesls sapulcināt kopā jauniešus no visa novada. Pasākumā dalību ņēma 25 jaunieši, kopā ar jauniešiem uz svētkiem bija ieradušies viņu vecāki un draugi. Sveikt pilngadniekus bija ieradusies arī  Ludzas novada domes priekšsēdētāja vietniece sociālajos, izglītības un kultūras jautājumos Jevgenija Kušča, kas pasākumu uzskata par izdevušos. “Labi, ka “Pilngadības diena” iekrīt kopā ar festivālu, tā bija patiesi jauka atmosfēra, spilgts pasākums. Priecē, ka mūsu novada jaunieši ir atsaucīgi un aktīvi iesaistās šādos pasākumos!”  uzteic Jevgenija Kušča.

Izskanējis arī Starptautiskais bērnu un jauniešu muzikālais festivāls “SAULES LIETUS LATGALĒ – 2019”,  kur ar saviem muzikālajiem un deju priekšnesumiem priecēja ne vien vietējie talanti, bet arī tālāki viesi no Krievijas un Baltkrievijas. No pašmāju solistiem un dejotājiem uzstājās  – deju grupa “Fouette” un deju grupa “Petit”  (pedagogs Oksana Štrauha), popgrupa “Spices” (vadītāja Evita Podoļeca), duets Viktorija Kozlovska un Kamilla Jepremjana un popgrupa “Cielaviņa” (vadītāja Lolita Greitāne), Anastasija Pavlovska un popgrupa “Rozīnītes šokolādē”  (pedagogs Vija Pavlovska), Kamila Makarova (pedagogs Evita Podoļeca), Elīna Točelovska (pedagogs Aina Kairova), deju grupa “Reflekss” un deju grupa “Dance Dream” (pedagogs Oksana Štrauha) , kā arī Jeļizaveta Novika no Lielbritānijas. No Polockas uzstājās mūsdienu deju studija “REMIX” , mūsdienu deju studija “Impulss”, Jeļizaveta Lapuceviča un estrādes studija “Treļki”. No Sebežas uz Ludzu ieradās “Pūtēju Trio”. 

Kā stāsta viena no organizatorēm Karīna Demko- Senkāne, šoreiz bija īpaši padomāts arī par noformējumu, bija uzstādītas arī gaismas strūklakas, kas lieliski papildināja parka estrādi. “Tas bija jauks, atmiņā paliekošs pasākums! Paveicās gan ar burvīgu laiku, gan ar atsaucīgu publiku. Vakara izskaņā “Latgalīšu reps” iekustināja gan jaunākos, gan brašākos!” teic Karīna. 

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska

Foto- 

Irina Timofejeva

Katrina Sčemeļova

Iļja Jegorovs

Nika Fomina

Igors Kisļickis

Aicinām arī Jūs uz mirkli ielūkoties, kā gājis “Jauniešu dienā” – fotogalerijā , kas tapusi sadarbībā ar Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra Foto pulciņa dalībniekiem, pasniedzējas Irinas Timofejevas vadībā.

coloring.cool