LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
31°C
 
A A A

Ludzā uzstādīta Ziemassvētku egle

Šodien, 2. decembrī Ludzā nogādāta galvenā Ziemassvētku egle. Aptuveni desmit metrus garā egle atceļojusi no Pildas pagasta. Īpašs PALDIES egles saimniekiem –  SIA “Sodra Latvia” un tās pārstāvim Jāzepam Deglim par šo dāvanu Ludzas pilsētai. Liels paldies arī ilggadējiem atbalstītājiem – z/s “Mauriņi 57” – Vitautam Gojevam, SIA “Janaforest”, Valērijam Kreminskim,  SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” pārstāvjiem, kas ik gadu profesionāli egli nozāģē, nogādā un uzstāda pilsētas centrā.

Egle uzstādīta! Attēlā – Valērijs Kreminskis, SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” pārstāvji: Jānis Kravalis, Ivans Šuvikins, Aldis Ozolnieks, Ludzas novada pašvaldības vadība (domes priekšsēdētājs E. Mekšs un izpilddirektors S. Jakovļevs).

Egle tika uzstādīta tam speciāli paredzētajā lūkā, un jau šonedēļ tiks skaisti izrotāta, par to, kā jau ik gadu, parūpēsies Ludzas Tautas nama kolektīvs. Šogad Ziemassvētku pasākumi, tai skaitā egles iedegšanas pasākums izpaliek, taču svētku noskaņa noteikti būs! Kā stāsta Ludzas Tautas nama direktore Valentīna Razumovska, eglītē iemirdzēsies vēl vairāk svētku gaismiņu, kā pērn, šogad tā būs jo īpaši krāšņa. 

Lai arī Ziemassvētku egles iedegšanas svētki šogad nenotiks, tā pilsētas centrālajā laukumā pie pašvaldības administratīvās ēkas iemirdzēsies 6. decembrī, otrajā adventē. Uz LED ekrāna tiks demonstrēti zīmējumu akcijas “Adventes laiks manā sirdī” iesūtītie darbi. 

Lai Ziemassvētku gaidīšanas laiks būtu gaišāks un priecīgāks, Ludzas novada pašvaldība aicina iesaistīties arī iedzīvotājus, uzņēmumus, iestādes, nevalstiskas organizācijas un rotāt savus namus, pagalmus un logus!

Radīsim svētku sajūtu kopā un, lai ikvienam brīnumiem un prieka piepildīts Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool