LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
17°C
 
A A A

Ludza uzņems Latvijas meiteņu futbola čempionāta vecākās grupas sabraukumu

Ceturtdien, 20. augustā, Ludzas novada sporta skolas stadionā norisināsies Latvijas meiteņu futbola čempionāta vecākās grupas (U-14 jeb 2001./2002. dzimšanas gada futbolistu) trešais sabraukums, kura ietvaros norisināsies desmit spēles.

Šajā vecuma grupā trešais sabraukums ievadīs otro turnīra apli. Pirmais aplis tika izspēlēts divos sabraukumos jūnijā, kas norisinājās Rēzeknē un Ogrē, bet noslēdzošās cīņas meitenes aizvadīs 6. septembrī Rīgā.

Latvijas meiteņu futbola čempionāta vecākajā grupā sacenšas septiņas komandas. Pašlaik kopvērtējuma līdere ar 16 punktiem ir Rēzeknes novada BJSS, kas par trim punktiem apsteidz Rīgas Futbola skolu, bet vēl par vienu – SK Imanta/Talsu NSS futbolistes. Tālāk kopvērtējuma tabulā seko AFA Olaine/Iecava, Viļānu SS/Ludzas SS, Rēzeknes BJSS un FS METTA/OSC komandas.

Ar kopvērtējuma tabulu, spēļu kalendāru un iepriekšējo sabraukumu apskatiem iespējams iepazīties ŠEIT.

Ludzas novada sporta skolas stadionā pirmās sabraukuma spēles ceturtdien sāksies plkst. 12:30, bet noslēdzošie mači ieplānoti plkst. 15:30. Komandas spēles aizvadīs 8:8 pēc formāta 2×15 minūtes.

Latvijas meiteņu futbola vasaras čempionāts tiek organizēts ar mērķi popularizēt meiteņu futbolu Latvijā, kā arī paaugstināt Latvijas meiteņu komandu un spēlētāju meistarību. Sacensības visas vasaras garumā norisinās trīs vecuma grupās. Šo un citu Latvijas sieviešu futbola notikumu aktualitātēm aicinām sekot līdzi sociālā tīkla “Facebook” lapā “Sieviešu Futbols”.

Atgādinām, ka Latvijas Futbola federācija ar kampaņu “Es spēlēju futbolu, nāc arī Tu” aicina meitenes visā Latvijā iesaistīties futbola treniņos un izbaudīt visas šī demokrātiskā sporta veida priekšrocības. Savukārt 13. septembrī meitenēm būs lieliska iespēja iepazīt futbola skaistumu un sievišķīgumu, kopā ar vienaudzēm un labākajām Latvijas nacionālās izlases spēlētājām svinot futbolu kā svētkus meiteņu futbola festivālā “Live Your Goals”.

Toms Ārmanis
Latvijas Futbola federācija | sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr.: +371 26549069
E-pasts: [email protected]
Adrese: Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013

coloring.cool