LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
31°C
 
A A A

Ludza – starptautisks jauniešu handbola centrs

IMG_1587Pirmajā nedēļas nogalē pēc Jaungada svinībām Ludzā jau otru reizi notika starptautiskais handbola turnīrs jauniešiem un jaunietēm “Ludza 2016”. Tajā piedalījās 32 jauno handbolistu komandas: 6 pārstāvēja Baltkrievijas galvaspilsētas Minskas sporta klubus, 2 komandas atbrauca no Maskavas, 3 no Sanktpēterburgas, pa vienai – no Pleskavas, un Igaunijas pilsētas Polvas. 4 komandas pārstāvēja Ludzas sadraudzības pilsētu Moletai, 2 – Lietuvas pilsētu Pasvalys. Turnīrā piedalījās arī Latvijas jaunie handbolisti no Jēkabpils (3 komandas), Salaspils (1), Skrīveriem (1), Ulbrokas (1), Murjāņiem (1), kā arī 6 Ludzas Sporta skolas komandas. Kopā turnīrā spēlēja 425 jaunie sportisti.
Sporta skolas direktore Elēna Ejodorova, vērtējot turnīra norisi, atzina, ka kopumā viss ir izdevies. Spēlētāju līmenis – pietiekami augsts, gaisotne sacensībās draudzīga. Tomēr nākamgad izlemts nedaudz samazināt dalībnieku skaitu, lai spēļu grafiks nebūtu tik saspringts. 6 grupu vietā spēles notiks 4 grupās.
Viesi uzteica labo turnīra organizāciju un bija pateicīgi par viesmīlību. Sporta skolas kolektīvs pateicas par sadarbību un atbalstu Ludzas novada pašvaldībai, Sporta klubam “Latgols” un Ludzas 2. vidusskolas darbiniekiem, kā arī turnīra atbalstītājam Edgaram Romanovskim, kurš sagādāja gardas dāvanas no Mežvidu siltumnīcas. Paldies visiem, kuri katrs savā veidā palīdzēja sarīkot šo grandiozo pasākumu, kas Ludzas handbola vārdu padara vēl atpazīstamāku.
No 18 turnīra kausiem 4 palika Ludzā. Treneres Kristīnes Klementjevas vadītā 2002. gadā dzimušo meiteņu komanda ieguva I vietu, 2000. gadā un 2004. gadā dzimušās meitenes bija otrās.
III vietu izcīnīja Gunāra Dalibo 2002. gadā dzimušo zēnu komanda. Apsveicam!
Visas ludzāniešu komandas cīnījās no sirds, nepieļāva lielu pretinieku pārsvaru. Tomēr jāatzīst, ka lielo pilsētu sporta klubu komandas šoreiz bija spēcīgākas.

Vanda Žulina,
korespondente

coloring.cool