LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Intermittent clouds
9°C
 
A A A

Līdz 1. jūlijam Ludzā norisinās vides sakopšanas akcija “Tīrības dienas”

Ludzas novada pašvaldība organizē vides sakopšanas akciju „Tīrības dienas”. Sakopšanas akcija „Tīrības dienas” Ludzas novadā ir akcija, kuras laikā pašvaldības teritorijā tiek izvietoti Lielie oranžie konteineri atkritumu izmešanai. Par oranžo konteineru atvešanu un izvešanu maksa no iedzīvotājiem netiek ņemta, jo izdevumu segšanai pašvaldība ir piešķīrusi līdzekļus.

Šogad konteineri tiks novietoti Ludzas pilsētas daudzdzīvokļu un privātmāju rajonos. Lielajos oranžajos konteineros kategoriski aizliegts izmest sadzīves atkritumus, zarus un bioloģiskos atkritumus (dārzu atkritumi, pārtikas atkritumi), bīstamos atkritumus (automašīnu eļļas, dienas lampas u.c), automašīnu un traktortehnikas riepas.

Vides inženieris A. Narnickis: “Informēju, ka sakopšanas akcija „Tīrības dienas” norisināsies no 1. jūnija līdz 1. jūlijam. Aicinu iedzīvotājus sniegt priekšlikumus konteineru novietošanai Ludzas novadā nākamajai sakopšanas akcijai “Tīrības dienas” rakstot uz e-pastu : [email protected] Ņemot vērā iedzīvotāju interesi par sakopšanas akciju „Tīrības dienas”, iepriekš atvainojos un vēlos informēt, ka visus interesentus nevarēsim nodrošināt ar oranžajiem konteineriem”.

Par tīru, drošu un skaistu Ludzas novadu!

„Tīrības dienas”

Konteineru uzstādīšanas grafiks

Papildināts (04.06.2020.) : No 25.-28. jūnijam Konteineri tiks uzstādīti arī Kivdolovā. 

“Tīrības dienas 2020” oranžo konteineru izvietošanas KARTE

coloring.cool