Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2020. gada 29. oktobris
Laimis, Laimonis, Elva, Elvijs, Elvis
Ludza
Cloudy
11°C
 
A A A

Ludzā noritēja Olimpiskā diena

22.septembrī notika pasākums “Olimpiskā diena 2017”.

Pasākums “Olimpiskā diena 2017” vērsts uz fizisko aktivitāšu popularizēšanu sabiedrībā un izpratnes uzlabošanu par fizisko aktivitāšu nepieciešamību veselības saglabāšanā un nostiprināšanā, mazinot mazkustīga dzīves veida radītos riskus veselībai, sekmējot iedzīvotāju iespējas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Pasākuma piedalījās gandrīz 100 cilvēki.

Pasākums organizēts projekta “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” (Nr.9.2.4.2/16/I/024) ietvaros.

„Olimpiskās dienas Ludzā 2017” sacensību rezultāti

C grupa – bērni – 2005. gada dzimušie un jaunāki meitenes un zēni

Zēni:

60.m. skrējiens:             

1.Timurs Nazins                  – 9.00

2.Ritvars Zaharāns               – 9.48

3.Markuss Lipacis              – 10.03

300.m skrējiens:             

1.Timurs Nazins                 –  50.42

2.Denis Grahoļskis             –  55.06

3.Kaspars Krīviņš               –   57.93

1000.m.skrējiens:         

1.Deniss Grahoļskis             – 3.47.88

2.Kaspars Krīviņš               – 3.58.41

3.Sandis Vašķevičs            – 4.19.91

Tāllēkšana:                     

1.Markus Lipacis               – 3.56

2.Teodors Romanovskis     – 2.87

3.Sandis Vašķevičs             – 2.97

Pildbumbas mešana:      

1.Sandis Vašķevičs              – 7.15

2.Ritvars Zaharāns              – 6.67

Šautriņu mešana:            

1.Dairis Apšs                       – 302

2.Valdis Griševs                   – 284

3.Deniss Grahoļskis             – 271

Meitenes:

60.m. skrējiens:               

1.Anžela Isčenko                –  10.12

2.Amalija Trukane              –  10.13

3.Ilarija Vasiļjeva               –  10.40

300.m skrējiens:             

1.Jana Dolģiļeviča              –  1.00.22

2.Anžela Isčenko               –   1.03.41

3.Meģija Pozņaka               –   1.04.24

Tāllēkšana:                     

1.Amalija Trukane             –  3.13

2.Nensija Kublicka             –  2.99

Šautriņu mešana:           

1. Viktorija Streļcova           – 132

2.Valerija Streļcova            – 106

 

D grupa – bērni – 2006.-2007. gada dzimušie meitenes un zēni

Zēni:

 300.m skrējiens:            

1. Georgijs Protasovs         –  58.55

2.Kazačkovs Einars           –   59.03

3.Peņkovs Dmitrijs             –  1.03.82

1000.m.skrējiens:           

1. Kazačkovs Einars            – 4.02.59

Tāllēkšana:                     

1. Edgars Melderis              –  3.33

2.Gabranovs Rudolfs          – 2.16

Pildbumbas mešana:      

1. Gabranovs Rudolfs        –  4.76

Šautriņu mešana:            

1. Arnis Malakovs               – 340

2.Sandis Griševs                  – 339

3.Georgijs Protasovs           – 235

Meitenes:

60.m. skrējiens:              

1.Valerija Grišuļonoka        –  9.90

2.Loreta Lisovska                 – 10.93

3.Alīse Puzāne                      –  11.15

300.m skrējiens:            

1.Sabīne Krieviņa                –  56.21

2.Valerija Grišuļonoka        – 57.26

1000.m.skrējiens:          

1.Sabīne Krieviņa               – 3.56.89

Tāllēkšana:                    

1.Lorita Lisovska                – 2.83

2.Alīse Puzāne                    – 2.78

3.Valerija Streļcova             – 2.16

Pildbumbas mešana:     

1.Patricija Cibuļska             –  4.64

 

E grupa – bērni – 2008.-2009. gada dzimušie meitenes un zēni

Zēni: 

60.m. skrējiens:  

1.Ralfs Lipskis              – 11.46

2.Valters Binovskis  – 11.66

3.Andris Vasiļevskis –   13.80

300.m skrējiens:             

1.Valters Binovskis      – 1.09.58

Pildbumbas mešana:      

1. Gabranovs Rudolfs    –    4.76

Šautriņu mešana:           

1.Ralfs Lipskis                –    317

Meitenes:

60.m. skrējiens:             

1.Marija Saļihova           – 11.27

2.Patricija Cibuļska        –  11.47

3.Vanessa Vasiļevska     –  12.74

300.m skrējiens:            

1.Dana Puzāne                –  1.07.78

2.Marija Saļihova           –  1.08.63

3.Vanessa Vasiļevska     –  1.13.09

1000.m.skrējiens:          

1. Dana Puzāne                –  4.37.76

Pildbumbas mešana:    

1.Patricija Cibuļska         –   4.64

Šautriņu mešana:          

1. Patrīcija Cibuļska       –     207  

 

Jauniešu grupa līdz 18 gadiem.

Jaunieši:

60.m skrējiens:            

1.Deniss Saļihovs              – 7.72

2.Andris Kornejevs           –  7.78

3.Iļja Čelbajevs                 – 8.05

300.m. skrējiens:         

1.Iļja Čelbajevs                 – 45.64

2.Maksims Rezņiks          – 48.07

3.Maksims Rasims –  54.06

Tāllēkšana:               

1.Deniss Saļihovs            –  5.25

2.Andris Korņejevs –  4.97

3.Renārs Grebeņikovs –   4.41

Pildbumbas mešana:

1.Kušņers Endijs               – 11.76

2.Renārs Grebeņikovs –   9.31

3.Haralds Ruciņš –   9.24 

Šautriņu mešana:      

1.Jānis Barkāns                –   422

2.Eduards Malahovs         –  389

3.Maksims Rasims            –  382

Jaunietes: 

60.m  skrējiens:      

1.Ieva Tuminska                   9.46m 

2.Veronika Protasova 9.92            

300.m. skrējiens:     

1.Veronika Protasova      – 59.00

Pildbumbas mešana:

1.Tuminska Ieva                 – 7.20

 

Jauniešu grupa līdz 20 gadiem

Jaunieši:

60.m  skrējiens:        

1.Edgars Pirogs                  – 7.29

2.Roberts Stepanovs –  7.66

300.m. skrējiens:      

1.Edgārs Pirogs                 – 45.44

2.Roberts Stepanovs         – 46.33

Pildbumbas mešana:

1.Roberts Stepanovs         – 13.53

2.Edgārs Pirogs           – 10.66         

 

Vīriešu un sieviešu grupa līdz 40 gadiem

Vīrieši:

60.m  skrējiens:      

1.Sergejs Enikovs               – 8.08

2.Aleksejs Enikovs             – 8.58

3.Leonīds Razumejevs       – 8.62

300.m. skrējiens:    

1.Sergejs Enikovs              – 48.80

2.Savickis Edvīns              – 51.50

3.Aleksandrs Narnickis    – 53.93

1000.m.skrējiens:     

Ēriks Bimbirulis              –   —

Pildbumbas mešana:

1.Ēriks Bimbirulis            – 11.46

2.Andris Vengra               – 11.09

3.Narnickis Aleksandrs    – 10.50

Tāllēkšana:               

1.Leonids Razumejevs     – 4.49

2.Edvīns Savickis            –  4.44

3.Sergejs Enikovs            –  4.15

Šautriņu mešana:      

1.Edgars Brils                   –  508

2.Stass Astaševs   – 420

3.Leonīds Razumejevs     – 419

Sievietes:

60.m skrējiens          

1.Jeļizaveta Puzāne            – 8.91

2.Agnese Sidorova     – 8.94

3.Ilona Mekša    –  9.67       

300.m. skrējiens:      

1.Jeļizaveta Puzāne            – 59.78

1000.m.skrējiens:      

1.Sabīne Dadaļeva            – 3.57.73

Pildbumbas mešana:

1.Sabīne Dadaļeva            – 9.24

2.Agnese Sidorova    – 8.50

3.Jūlija Enikova      –  6.34

Tāllēkšana:               

1.Jeļizaveta Puzāne        –   4.08

2.Agnese Sidorova  –   4.02

3.Julija Enikova –  3.42

Šautriņu mešana:      

1.Agnese Sidorova         –   429

2.Jeļizaveta Puzāne –  352

3.Ilona Mekša                –  251

 

Veterānu grupa – virs 40 gadiem

Vīrieši:

60.m  skrējiens:          

1.Edgars Mekšs               – 8.33

2.Viktors Dolģiļevičs  – 9.42            

300.m skrējiens:        

1.Andris Kazačkovs       – 51.81

2.Petrovs Nikolajs          – 57.12

1000.m.skrējiens:      

1.Kozačkovs Andris        – 3.17.28

2.Petrovs Nikolajs           – 3.28.84

3.Edgars Mekšs                – 3.53.22

Pildbumbas mešana:

1.Andrejs Narnickis         – 11.47

2.Dolģiļevičs Viktors       – 9.75

 3.Antons Gendelis           –  9.50

Tallēkšna:                

1.Andrejs Narnickis        – 4.51

2.Edgars Mekšs   –  4.30

Sievietes:

60.m  skrējiens:        

1.Maruta Greitane          – 10.02

2.Jolanta Pridāne            – 11.31

1000.m.skrējiens:       

1.Greitāne Marīte           – 4.02.81

Pildbumbas mešana:  

1.Jolanta Pridāne            – 5.61

Tāllēkšana:                 

1.Maruta Greitāne         – 3.64

2.Jolanta Pridāne           – 3.00

 

Šahs:

1.Sandis Pļenkovs

2.Aivars Plenkovs

3.Karlis Saukāns

 

Novuss:

1.Artemijs Dobrovoļskis

2.Agris Obrumāns

3.Edgars Brilis

 

Foto: https://www.failiem.lv/u/anbbppx7 

Foto: https://www.failiem.lv/u/87habhnu#_

Informāciju sagatavoja

Aleksandrs Narnickis,

projektu vadītājs

Svetlanas Rimšas foto

coloring.cool