LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 13. jūnijs
Uva, Ainārs, Zigfrīds
Ludza
Mostly cloudy
13°C
 
A A A

Ludzā norībēja Klaidoņu dienas

28. jūlijā Ludza bija pārvērtusies par pilsētu uz riteņiem. To pieskandēja un pieducināja dažāda “kalibra” braucamrīki uz diviem, trim un četriem riteņiem – visi tie, kuri sevi pieskaita pie lielās baikeru dinastijas. Jau kārtējo gadu pēc kārtas Ludzā norisinājās “Klaidoņu dienas”, ko organizēja Latvijas Motoklubu asociācija “Lielceļa klaidoņi” sadarbībā ar Ludzas novada pašvaldību. Pēc viņu iniciatīvas pirmo reizi Klaidoņu dienas Ludzā tika organizētas pilsētas parkā, kur mūsu pilsētas zaļo rotu piepildīja “dzelzs zirgi” un šo braucamrīku un smagākas mūzikas cienītāji, gribētāji izmēģināt veiksmi dažādos konkursos, kā arī cilvēki, kas vienkārši vēlējās baudīt šo dienu un gaisotni kopā ar savām ģimenēm un draugiem. Klaidoņu dienas ik gadu gūst lielu atsaucību mūsu iedzīvotāju un  viesu vidū un ir plaši apmeklētas. Šogad Klaidoņu dienu parādes braucienā piedalījās teju 300 braucamrīki – motocikli, tricikli, kvadracikli un citi ekstravaganti transportlīdzekļi. Arī nāktonē cerēsim uz tikpat veiksmīgu sadarbību un gaidīsim, kad “lielceļa klaidoņi” atkal pierībinās mūsu pilsētu ar moču skaņām, roķīgu noskaņu un priecīgu atkalredzēšanos!

Fotogalerijas no pasākuma skatieties ŠEIT

Informē
Kristīne Seņko,
ārējo sakaru speciāliste

 

 

coloring.cool