LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira
Ludza
Mostly sunny
31°C
 
A A A

Ludzā iedegta Lielā Ziemassvētku egle

Ziemassvētku gaidīšanas laikā, 10. decembrī, Ludzas pilsētas laukumā tika iedegta Lielā svētku egle.

Pasākumu ieskandināja popgrupa “Spices”, Ludzas Tautas nama pūtēju orķestris, Jautrais sniegavīrs (Arnis Krancāns) un Tautas nama komanda parūpējās par svētku noskaņu. Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs novēlēja visiem pasākuma dalībniekiem un ikvienam novada iedzīvotājam priecīgu kopā būšanu ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem, aicināja rast sevī spēku piedot, saprast un ziedot.

Šo izcili skaistu un raženu egli novada iedzīvotājiem dāvināja SIA “Bergvik skog”. Eglīte uz Ludzu atceļoja no Nirzas pagasta mežiem.

Mirkļus no Ludzas Lielās Ziemassvētku egles iedegšanas skatiet fotogalerijā.

Pēc tam sekoja koncerts Ludzas Tautas namā labdarības akcijas „Dosim cerību!” ietvaros. Šo pasākumu jau otru gadu pēc kārtas rīkoja Ludzas Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Ludza TV un Sarkanā Krusta Ludzas komiteju. Šoreiz mūsu novadnieki tika aicināti atbalstīt septiņpadsmitgadīgo ludzānieti Annu, kurai nepieciešama reitterapija.

Ziedojumi Annai tiek pieņemti vēl līdz šā gada 31.decembrim. Ziedojumu kastītes novietotas novada pašvaldības ēkā, Bērnu un jauniešu centrā un Ludzas bibliotēkā. Ziedot naudu Annas rehabilitācijai var arī uz kontu LV11PARX0012567840006 (biedrība Sarkanais Krusts) ar norādi: Ziedojums Annai.

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool