LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 19. aprīlis
Vēsma, Fanija
Ludza
Clear
4°C
 
A A A

Lieldienu prieks lai vairojas Jūsos!

LUDZASNOVADAVESTIS_MAIJSKatrs ar savu prieku, bēdu, līksmi un ciešanām esam pietuvojušies Lielajai dienai. Lieldienas mēdz saukt par Lielo dienu tāpēc, ka Lieldienās Kungs Jēzus savā dievišķajā visspēcībā augšāmcēlies. Tāpat kā Jāņu apaļais un dzeltenais siers ir vasaras saules zīme, Lieldienu šūpoles ir lielo debess šūpoļu atgādinājums, kurās, ziemai beidzoties, šūpojas visa radība. Saule neredzami iekustina šīs šūpoles, un tā ir vieta, kur savienojas visa Lieldienu jautrība.

31. martā jau no plkst.13.30, atceļā no baznīcas, droši piestājiet pie Ludzas Tautas nama un iešūpojiet Lielo dienu savos mīļajos un sevī (ja ļaus laika apstākļi). Un tad plkst. 15.00 visi tiekat mīļi aicināti uz Tautas nama lielo zāli, lai priecētu sirdis dziesmās, ko izpildīs Dainis Skutelis. Daudziem noteikti šis dziedātājs ir palicis atmiņā no TV šova, kad mūsu Valērija Satibaldijeva plūca uzvarētājas laurus un izpildīja ar Daini Raimonda Paula „Mēmo dziesmu”. Arī šajā koncertā Valērija un Dainis mūs iepriecinās ar savu sniegumu.

Dainis Skutelis vairākus gadus bijis Jāņa Zābera piemiņas konkursa „Aiviekstes lakstīgala” uzvarētājs, piedalījies koncertā „Gadsimta skaistākā mūzika”, kur dziedājis kopā ar Inesi Galanti, tāpat dziedājis kopā ar Latvijas Nacionālās operas tenoriem. Plašu atpazīstamību dziedātājs ieguva, uzvarot Latvijas Neatkarīgās televīzijas šovā „Latvijas zelta talants”.

Lai māksliniekiem sagādātu Lieldienu dāvanu, iegādāsimies biļetes Ls 2 vērībā, pensionāri un tautas nama mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu dalībnieki Ls 1 vērtībā. Atbalstīsim!

Nāksim ar krāsotu olu groziņu un, ja būs vēlēšanās, pēc koncerta varēsim turpināt veldzēt sirdi deju mūzikā, kuru mums dāvās Karīna.

Tiksimies!

Ludzas Tautas nama direktore V.Razumovska

coloring.cool