LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 19. jūnijs
Nils, Viktors
Ludza
Sunny
28°C
 
A A A

Lielās talkas 2021. gada devīze – “Katrs atsevišķi, bet visi kopā!”

Attēlā: Foto no Ludzas 2. vidusskolas arhīva.

Ņemot vērā paaugstinātās drošības apstākļus un pašreiz noteikto sociālās distancēšanās aicinājumu, Lielā Talka šogad  tika organizēta, lielāku uzsvaru liekot uz individuālo talkošanu. Arī Ludzas novada iedzīvotāji tika aicināti sakopt un labiekārtot savu tuvāko apkārtni solo, duo vai ģimenes talkās. 

Kā stāsta Lielās talkas koordinators Ludzas novadā un Ludzas novada pašvaldības vides inženieris Aleksandrs Narnickis: “Šogad visiem zināmu apstākļu dēļ talka nav bijusi tik vērienīga, kā citus gadus, arī talkošanas vietas iedzīvotāji pieteica visnotaļ kūtri. Taču priecē tas, ka gan novadā, gan pilsētā iedzīvotāji devās uzkopt vietējo apkārtni individuāli, ģimenes talkās, sakopa savus piemājas dārzus, padarot mūsu novadu tīrāku un zaļāku, par to jāsaka liels paldies! Daudzi izmantoja iespēju saņemt bezmaksas maisus veikalos “Maxima”, šogad tā ir jauna akcija. Atkritumus savāca SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS””.

Jau tradicionāli, Lielās Talkas atkritumu maisus talcinieki varēja saņemt bez maksas, iepriekš piesakot nepieciešamo maisu skaitu pie Lielās Talkas koordinatoriem. Šogad, lai veicinātu individuālo talkotāju iesaisti un atvieglotu to dalību Lielās Talkas kustībā, saņemt Lielas Talkas maisu varēja vēl ērtākā veidā – dodoties uz tuvāko “Maxima” veikalu, bez nepieciešamības savu dalību pirms tam saskaņot ar talkas koordinatoru. 

Vides inženieris Aleksandrs Narnickis piebilst, ka vides sakopšana turpināsies jau maija sākumā, kad tā saucamajās “Tīrības dienās” vairākās vietās Ludzā un pagastos būs novietoti lielgabarīta atkritumu konteineri. 

Paldies ik katram Lielās Talkas dalībniekam un, atcerēsimies uzturēt tīru vidi mums apkārt arī ikdienā, lai vieta, kurā mēs dzīvojam kļūst aizvien skaistāka un zaļāka!

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Ludzas novada pašvaldība;

Ludzas 2. vidusskola

coloring.cool