LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Mostly cloudy
17°C
 
A A A

Lielā Talka roku rokā ar Tīrības dienu

TalkaUzmanību, uzmanību, visiem kam rūp, tīrība, kārtība un sakopta vide, aicinu 26.aprīlī piedalīties LIELAJĀ TALKAS DIENĀ! Tā ir diena, kad iedzīvotāji ne tikai Ludzas novadā, bet arī visā Latvijā dosies sakopt savu apkārtni Lielās Talkas talkošanas vietās. Aicinu potenciālajā talkošanas vietā noteikt talkas atbildīgo, kas ar mani, Ludzas novada pašvaldības Vides inženieri, saskaņos vietu, kur tiks veikta atkritumu savākšana, atkritumu uzkrāšana un aiztransportēšana. Vēlreiz uzsveru, ka atkritumu maisi būs jānovieto vietās, kuras būs norādījis talkas atbildīgais, tādēļ vietās, kurās talkošanas vieta nebūs pieteikta, atkritumu maisus novietot būs AIZLIEGTS. Aicinu iespēju robežās talkotājus šķirot atkritumus atsevišķi maisos liekot papīra-kartona, plastmasas, stikla atkritumus.

Informēju, ka pirms Lielās Talkas tiks izdalīti talkošanas maisi, kurus būs iespējams saņemt Ludzas novada pašvaldībā, Raiņa ielā 16, Ludzā.

Ņemot vērā, ka pēc Lielās Talkas būs palikuši lielgabarīta atkritumi, tad Ludzas novada pašvaldība organizē par ikgadējo tradīciju kļuvušo vides sakopšanas akciju „Tīrības dienas”. Atgādināšu, ka vides sakopšanas akcija „Tīrības dienas” Ludzas novadā ir akcija, kuras laikā pašvaldības teritorijā tiek izvietoti Lielie oranžie konteineri atkritumu izmešanai. Par oranžo konteineru atvešanu un izvešanu maksa no iedzīvotājiem netiek ņemta, jo izdevumu segšanai pašvaldība ir piešķīrusi līdzekļus. Tāpat kā iepriekšējās reizes, arī šogad konteineri tiks novietoti gan pilsētas daudzdzīvokļu māju rajonos, gan lauku teritorijās – ciemos. Lielajos oranžajos konteineros kategoriski aizliegts izmest sadzīves atkritumus.

Informēju, ka sakopšanas akcija „Tīrības dienas” norisināsies no maija mēneša līdz jūnijam. Aicinu iedzīvotājus sniegt priekšlikumus konteineru novietošanai Ludzas novadā. Ņemot vērā iepriekšējo gadu interesi par sakopšanas akciju „Tīrības dienas”, iepriekš atvainojos un vēlos informēt, ka visus interesentus nevarēsim nodrošināt ar oranžajiem konteineriem.

Par tīru, drošu un skaistu Ludzas novadu!

Aivars Strazds,

vides inženieris

[email protected]

coloring.cool