LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 22. aprīlis
Armanda, Armands
Ludza
Intermittent clouds
2°C
 
A A A

LIELĀ TALKA – PASTĀVĒS, KAS PĀRVĒRTĪSIES

LielaTalkaLogo_2015_LVUzmanību, uzmanību, visiem kam rūp, tīrība, kārtība un sakopta vide, aicinu 25. aprīlī piedalīties LIELĀS TALKAS dienā! Tā ir diena, kad iedzīvotāji ne tikai Ludzas novadā, bet arī visā Latvijā dosies sakopt savu apkārtni Lielās Talkas talkošanas vietās.
Aicinu potenciālajā talkošanas vietā noteikt talkas atbildīgo, kas ar mani, Ludzas novada pašvaldības Vides inženieri, saskaņos vietu, kur tiks veikta atkritumu savākšana, atkritumu uzkrāšana, lai varētu plānot atkritumu aiztransportēšanu. Vēlreiz uzsveru, ka atkritumu maisi būs jānovieto vietās, kuras būs norādījis talkas atbildīgais, tādēļ vietās, kurās talkošanas vieta nebūs pieteikta, atkritumu maisus novietot būs AIZLIEGTS. Aicinu iespēju robežās talkotājus šķirot atkritumus atsevišķi maisos liekot papīra-kartona, plastmasas, stikla atkritumus.
Protams, ka beigt, vai turpināt teritoriju uzkošanas darbus ir katra talkas dalībnieka pārziņā, bet aicinu šo dienu padarīt par svētku dienu un pulksten 13:00 pie Ludzas Novadpētniecības muzeja jautri pavadīt laiku, malkojot tēju, ēdot turpat sagatavotu putru, vizinoties ar laivām, kā arī piedaloties citās aktivitātēs.
Informēju, ka pirms Lielās Talkas tiks izdalīti talkošanas maisi, kurus būs iespējams saņemt Ludzas novada pašvaldībā, Raiņa ielā 16, Ludzā.
Par tīru, drošu un skaistu Ludzas novadu!
Aivars Strazds,
vides inženieris
coloring.cool