LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 14. jūnijs
Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
Ludza
Partly sunny
11°C
 
A A A

LIELĀ TALKA – “Latvijai BŪT zaļai!”

Latvijai_BUT_zalai_1Šogad Lielā Talka ar vadmotīvu “Latvijai BŪT zaļai!” visā Latvijā norisināsies 23. aprīlī. Ludzas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus, iestādes, biedrības, organizācijas, darba kolektīvus pilsētā un pagastos aktīvi piedalīties talkā un veikt ne tikai apkārtnes sakopšanas darbus, bet arī stādīt kokus un krūmus, uzstādīt soliņus, izgatavot un izvietot putnu būrus un veikt citus darbus, lai apkārtējā vide kļūtu sakoptāka. Iecerētos darbus lūgums iepriekš saskaņot ar talkas koordinatoru. Lielās talkas koordinators Ludzas novadā ir vides inženieris Aivars Strazds (darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8.00 līdz 12.00 un no 13.00 līdz 17.00), adrese – Raiņa ielā 16, Ludzā, 409. kab. 4. stāvā, tālr.  65707130, e-pasts: [email protected]

Ludzas novada pašvaldība aicina pieteikties arī vientuļos pensionārus, kuriem nepieciešama palīdzība savu māju pagalmu sakopšanai.

Aivars Strazds:

Aicinu plānotajā talkošanas vietā noteikt talkas atbildīgo, kas ar mani saskaņos vietu, kur tiks veikta atkritumu savākšana, lai varētu organizēt to aizvešanu.

Uzsveru, ka atkritumu maisi būs jānovieto tajās vietās, kuras būs norādījis talkas atbildīgais. Citās vietās atkritumu maisus novietot AIZLIEGTS. LielaTalkaLogo_2016_LV

Būtu ļoti labi, ja Jūs atkritumus varētu sašķirot – atsevišķi maisos liekot papīra-kartona, plastmasas un stikla atkritumus.

Savas talkošanas vietas varat pieteikt arī izmantojot interneta vietni www.talkas.lv. Maisus talkošanai būs iespējams saņemt Ludzas novada pašvaldībā no 18. aprīļa, griezties 409. kab. (Raiņa ielā 16, Ludzā). Maisu skaits ir ierobežots.

Viss par Lielo Talku 2016 – interneta vietnē www.talkas.lv.

coloring.cool