LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 08. maijs
Staņislava, Staņislavs, Stefānija
Ludza
Mostly cloudy
5°C
 
A A A

Līdz 3. jūnijam Ludzā norisināsies vides sakopšanas akcija “Tīrības dienas” (grafiks papildināts 07.05.2021.)

No 5. maija līdz 3. jūnijam Ludzas novada pašvaldība organizē tradicionālo vides sakopšanas akciju „Tīrības dienas”.

 „Tīrības dienas” Ludzas novadā ir akcija, kuras laikā pašvaldības teritorijā tiek izvietoti Lielie oranžie konteineri atkritumu izmešanai. Tā ir iespēja atbrīvoties no nederīgām un sadzīvē nolietotām lietām. Par oranžo konteineru atvešanu un izvešanu maksa no iedzīvotājiem netiek ņemta, jo izdevumu segšanai pašvaldība ir piešķīrusi līdzekļus.

Šogad konteineri tiks novietoti Ludzas pilsētas daudzdzīvokļu un privātmāju rajonos. Lielajos oranžajos konteineros kategoriski aizliegts izmest sadzīves atkritumus, zarus un bioloģiskos atkritumus (dārzu atkritumi, pārtikas atkritumi), bīstamos atkritumus (automašīnu eļļas, dienas lampas u.c), automašīnu un traktortehnikas riepas.

 


Ņemot vēra iedzīvotāju ieteikumus un lūgumus, grafiks tika papildināts ar papildus 4 konteineriem, esošā budžeta ietvaros.

„Tīrības dienas 2021”

Konteineru uzstādīšanas grafiks

 

*Grafiks var tikt precizēts un papildināts

Konteineri tiks uzstādīti līdz to vienreizējai pilnai uzpildīšanai.

Vides inženieris A. Narnickis: “Iedzīvotāju ērtībai, aicinu iesniegt priekšlikumus konteineru novietošanai Ludzas novadā nākamajai sakopšanas akcijai “Tīrības dienas” rakstot uz e-pastu: [email protected]. Ņemot vērā iedzīvotāju interesi par sakopšanas akciju „Tīrības dienas”, iepriekš atvainojos un vēlos informēt, ka visus interesentus nevarēsim nodrošināt ar oranžajiem konteineriem”.

Par tīru, drošu un skaistu Ludzas novadu!

coloring.cool