LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
22°C
 
A A A

Lauku uzņēmējiem pieejamas bezmaksas konsultācijas un palīdzība ALTUM projektu pieteikumu sagatavošanā

150304_consulting-19years-1038x576Topošie un esošie lauku reģionu uzņēmēji, kā arī jaunie lauksaimnieki var izmantot Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) bezmaksas konsultācijas un apmācības finansējuma saņemšanai VAS „Latvijas Attīstības finanšu institūcijā Altum” (bijusī Hipotēku un zemes banka) īstenotajās valsts atbalsta programmās. Bezmaksas konsultācijas pieejamas uzņēmēju projektiem, kas tiek īstenoti visos Latvijas novados un pagastos, kā arī pilsētās ar iedzīvotāju skaitu līdz 5000.
LLKC speciālisti konsultē par pieejamajiem valsts atbalsta veidiem, ALTUM piedāvātajām valsts atbalsta programmām un to nosacījumiem, kā arī palīdz gatavot pieteikumu, biznesa plānus un citus dokumentus valsts atbalstīta aizdevuma saņemšanai.
Bezmaksas LLKC konsultācijas paredzētas jaunajiem uzņēmumiem, tiem, kas vēlas sākt uzņēmējdarbību laukos, jaunajiem lauksaimniekiem vecumā līdz 40 gadiem, kas plāno sākt lauksaimniecisko ražošanu, kā arī uzņēmējiem, kas iepriekš nav saņēmuši Eiropas Savienības finansējumu investīcijām. Bezmaksas konsultācijas un apmācības tiek sniegtas Zemkopības ministrijas finansētās aktivitātes „Lauku teritorijas ekonomiskās veicināšanas programma” ietvaros.
Altum programmas bezmaksas konsultācijas un pieteikumu sagatavošana: Dārzu iela 7a, Rēzekne, LV-4601, tālr.: 64625255 (Ināra Smirnova, Gunārs Indričāns).
LLKC Ludzas nodaļas speciālisti: Raiņa iela 16A, Ludza, LV-5701, tālr.: 65723421; fakss: 65707200.

coloring.cool