LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 13. maijs
Ira, Iraīda, Irēna, Irina
Ludza
Mostly cloudy
15°C
 
A A A

Latvijas Simtgades stipendijas saņem arī četri mūsu novada skolu spožākie absolventi

Finanšu ministrija īsteno līdz šim nozīmīgāko Latvijas nacionālās momentloterijas projektu Simtgades loterija ar tālejošo mērķi – atbalsta programmas stipendiju izmaksu spožākajiem vidējās izglītības iestāžu absolventiem visā Latvijā. 

Simtgades loterijas stipendiju programma paredz, ka 2018. un 2019. gadā atbalsta stipendiju 500 eiro apmērā saņems katras Latvijas vidējās izglītības iestādes labākais absolvents visu izlaiduma klašu vidū. Atbalsts talanta pilnveidošanai tiek piešķirts par mācību sasniegumiem, aktīvu sabiedrisko darbu, iesaistīšanos mākslinieciskajā pašdarbībā un sporta aktivitātēs, kā arī par ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā. Pieteica savus izcilniekus atbalsta programmai skolu vadība.

Latvijas Simtgades stipendija mūsu novadā piešķirta: Ludzas pilsētas ģimnāzijas absolventei Kristiānai Kopeikai, Ludzas 2. vidusskolas absolventei Evitai Tučai, Istras vidusskolas absolventam Artjomam Merkulovam un Ludzas novada vakara vidusskolas absolventei Arīnai Dilevko.

Atbalsts izcilniekiem iespējams pateicoties Latvijas iedzīvotājiem, kuri piedalījušies “Latvijas Loto” organizētajā Simtgades loterijā.

Informāciju sagatavoja

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool