LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Mostly sunny
31°C
 
A A A

Latvijas robotikas čempionātā Ludzas novada BJC komanda atkal tiek pie godalgotajām vietām

Janvāra beigās Preiļos norisinājās 13. Latvijas Robotikas čempionāta trešais posms.  Ludzas novada Bērnu un jauniešu centru pārstāvēja Lego robotikas pulciņa dalībnieki  Kate Vidiņa un Aleksandrs Ščolkins. Šoreiz sacensībās piedalījās daudz dalībnieku no tādām kaimiņvalstīm, kā Lietuva, Igaunija un Baltkrievija, līdz ar to bija vērojama daudz lielāka konkurence, taču neskatoties uz to ludzānieši sevi pierādīja godam!

Ludzānietei Katei čempionātā nenācās viegli, jaunietei bija jācīnās ar spēcīgiem konkurentiem no Lietuvas. Lego robotikas pulciņa dalībnieks Aleksandrs rādīja stabilu sniegumu un izcīnīja 3.vietu.

Pēc aizvadītiem trijiem posmiem Kate ir kopvērtējumā saglabā 4.vietu un Aleksandrs uz doto brīdi ir pakāpies uz Latvijas robotikas čempionāta 3.vietu.

Jāatzīst, ka šis ir sarežģīts sports un no tādas mazas pilsētiņas kā Ludza izcīnīt godalgotas vietas starptautiska mēroga sacensībās ir milzīgs panākums!

Apsveicam dalībniekus ar lieliskiem sasniegumiem! Paldies čempionāta organizatoriem un Lego sumo tiesnesim Teodoram Romanovskim!

Informāciju sagatavoja Edmunds Kadakovskis, Ludzas novada BJC Lego robotikas pasniedzējs

 

coloring.cool