LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Mostly cloudy
18°C
 
A A A

Latvijas Čempionāts svara stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu

latvijas-cempionats-spiesana-gulus-ar-ekipejumu-218Jau astoņpadsmito gadu pēc kārtas spēcīgākie Latvijas atlēti tiksies Jelgavā. 2016. gada 9. aprīlī tiks noskaidroti Latvijas spēcīgākie, svara stieņa spiedēji guļus, ekipētajā divīzijā. Jelgava, pulcē gan Latvijas, gan kaimiņu spēcīgākos pauerlifterus. Latvijas čempionāts Jelgavā, tradicionāli viens no lielākajiem spēka sporta notikumiem Latvijā

Jelgavas sporta klubam „Apolons” 1. aprīlī aprit tā pastāvēšanas trīsdesmitā gada diena. Tieši Jelgavā, sporta kluba „Apolons” telpās, aizsākusies Latvijas pauerliftinga vēsture un iesakņojušās pirmās šī sporta tradīcijas Latvijā. Tradīcijas gadu laikā ir nesušas neskaitāmus Eiropas un Pasaules līmeņu panākumus, kā arī pauerliftinga kustības atpazīstamību Latvijā un Pasaulē. Latvijas Pauerliftinga Federācija vēlas sveikt „Apolons” sportistus un trenerus, kā arī ikvienu Latvijas pauerlifteri. Ar savu dalību Jelgavā sveiksim „Apolonu” tā apaļajā jubilejā!

Sacensības notiks 2016. gada 9. aprīlī Jelgavas Sporta Centrā, Mātera iela 44A, Jelgavā. Sacensību dalībniekiem ierasties no 8:30 līdz 10:30 uz dalībnieku svēršanos (papildus svēršanās laiki tiks publicēti dienu pēc sākotnējo pieteikumu iesūtīšanas termiņa beigām). Sacensību sākums – plkst. 11:00. LPF nodrošinās sacensību tiešraidi, skatieties to sacensību dienā http://www.powerliftings.lv/

Uz starta sacensību dalībnieki izies septiņās grupās: sievietes, jaunieši, juniori līdz 23 gadiem, vīru jeb OPEN grupa, senioru 40+, 50+ un 60+ grupas. Latvijas čempionāta laikā tiks fiksēti Latvijas rekordi, atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Spēcīgākos noteiks atsevišķi, katrā svara kategorijā, kā arī tradicionāli pēc Vilksa tabulas, ņemot vērā sportista personīgo svaru attiecībā pret paceltajiem kilogramiem, tiks noteikti absolūti labākie atlēti visās grupās. Cīņas notiks arī komandu ieskaitē. Komandu un individuālie pieteikumi jāiesniedz līdz 2016. gada 5. aprīlim pieteikšanās sistēmā piedalies.sp.lv.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību „Spēka Pasaule” un Jelgavas Sporta klubu „Apolons”. Sacensības atbalsta Jelgavas pilsētas dome, Jelgavas Sporta servisa centrs un interneta veikals http://veikals.sp.lv/.

coloring.cool