LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Rain
19°C
 
A A A

Latvijas Čempionāts spēka trīscīņā ar ekipējumu

latvijas-cempionats-speka-triscina-ar-ekipejumu-220Aprīli iesākām Latvijas čempionātu gaisotnē, noskaidrojām Latvijas spēcīgāko svara stieņa spiedēju guļus. Tādēļ, pašsaprotami, līdzīgā gaisotnē aprīlim arī jānoslēdzas. Latvijas pauerliftinga federācija 30. aprīlī, ielūdz tevi uz Latvijas čempionātu spēka trīscīņā, ekipētajā divīzijā.

Latvijas čempionāts ekipētājā spēka trīscīņā notiks 2016. gada 30. aprīlī, Gulbenē, Skolas ielā 12a Gulbenes sporta centra sporta zālē. Sacensību dalībnieki tiek aicināti no 8:30 līdz 10:00 uz dalībnieku svēršanos (papildus svēršanās laiki tiks publicēti dienu pēc sākotnējo pieteikumu iesūtīšanas termiņa beigām interneta vietnē www.powerliftings.lv). Sacensību sākums 10:30. Sacensības organizē Latvijas pauerliftinga federācija sadarbībā ar ”Gulbenes K.S.P.” Sporta klubu, Gulbenes sporta centru un Biedrību „Spēka Pasaule”. Latvijas čempionāta ieskaitei ir noteikta minimālā sākuma svaru summa, iepazīsties ar to nolikumā. Sacensību nolikums un pieteikumu anketu meklē http://piedalies.sp.lv/. Pieteikumi pasākumam jāiesniedz līdz 2016. gada 26. aprīlim.

Par Latvijas čempiona tituliem cīnīsies jaunieši līdz 18 gadu vecumam, juniori vecumā līdz 23 gadiem, kas startēs deviņās svara kategorijās. OPEN, veterānu +40, +50 un +60 grupas sportisti dosies cīņā astoņās svara kategorijās. Sievietes sacentīsies septiņās svara kategorijās. Sacensības tiks organizētas atbilstoši IPF noteikumiem. Individuāli labākie sportisti, kā ierasts, tiks noteikti pēc Wilksa tabulas. Sacensību laikā, notiks arī komandu cīņas.

LPF, vērš uzmanību, ka paralēli Latvijas čempionātam, notiks arī Gulbenes Novada atklātais čempionāts ekipētajā spēka trīscīņā, kas vienlaikus būs Latvijas kausa 8. posms.   Novada čempionāta ietvaros sportisti sacentīsies, vīriešu: -66, -74, -83, -93, -105, -120 un virs 120 kg kategorijās. Sievietes uz starta izies divās svara kategorijā: līdz 57 kg un virs 57 kg. Seniori sacentīsies divās svara kategorijās: līdz 83 kg un virs 83 kg. Sacensību nolikumu un pieteikuma anketu meklē http://piedalies.sp.lv/.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar ”Gulbenes K.S.P.” Sporta klubu, Gulbenes sporta centru un Biedrību „Spēka Pasaule”. Sacensības atbalsta Gulbenes novada dome, Gulbenes Sporta centrs, interneta veikali http://veikals.sp.lv/, http://gigants.lv, Sfēra, dizaina un mākslas studija, kā arī http://dzirkstele.diena.lv.

Informāciju sagatavoja:

LPF sabiedrisko attiecību speciālists

Arvis Iļjins, mob. tālr. 27150201

Latvijas Pauerliftinga federācija

Biedrība Spēka Pasaule

e-pasts [email protected]

coloring.cool