LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 14. jūnijs
Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
Ludza
Sunny
12°C
 
A A A

Latvijas bibliotekāru biedrības Latgales nodaļas konference “Pašizglītība personas attīstībai”

2021. gada 14.maijā, Ludzā, noritēja Latvijas bibliotekāru biedrības Latgales nodaļas konference “Pašizglītība personas attīstībai”. Konference notika tiešsaistes platformā ZOOM, kā arī tika straumēta Latvijas Bibliotekāru biedrības “Facebook” lapā.

Tās pirmajā sesijā uzstājās divi lektori. Starptautiska līmeņa koučs Normunds Kravalis palīdzēja strukturēt mācīšanās procesu, saprast, kā to padarīt efektīvāku, un kā no plašā mūsdienu piedāvājuma izvēlēties labāko un lietderīgāko. Anda Arnicāna piedāvātā meistarklase palīdzēja izvērtēt gadiem veidojušos profesionālos ieradumus, atbrīvoties no novecojušiem standartiem un motivēja veidot jaunus ieradumus, kas nākotnē dos iespēju gudrāk izmantot kā profesionālos, tā cilvēciskos resursus.

Otrajā konferences sesijā tika runāts par Latvijas Bibliotekāru biedrības sekciju aktivitātēm. Pieredzē dalījās biedrības Aiga Piķe – Jauno speciālistu sekcijas vadītāja, Viktorija Agafonova – Bibliotēku mārketinga sekcijas vadītāja un Aija Jankava – Bērnu un skolu bibliotēku sekcijas vadītāja.

Konferencē piedalījās bibliotēku darbinieki ne tikai no Latgales novada, bet arī no citiem Latvijas novadiem un pat no Vācijas.

Informāciju sagatavoja Inta Kušnere

coloring.cool