LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 18. aprīlis
Laura, Jadviga
Ludza
Clear
12°C
 
A A A

“Latgols” vīri izbraukumā pārspēj pastarīšus

Svētdienas, 5. novembra, vakarā spēkiem mērojās čempionāta pastarīte ASK/LSPA un viena no vadošajām komandām Ludzas “Latgols”.

Neskatoties uz atšķirīgajām pozīcijām turnīra tabulā, spēli veiksmīgāk iesāka armijnieki, pirmajās trijās minūtēs pēc Ērika Drobota, Emīla Reniņa un Ulda Zariņa gūtajiem vārtiem izvirzoties vadībā ar 3:1. Vēlāk ludzāniešiem uz brīdi izdevās panākt neizšķirtu (5:5), bet ASK/LSPA ātri vadību atguva un 13.minūtē Mārtiņš Sūnaitis panāca jau +4. Armijnieki vadībā spēja noturēties gandrīz līdz puslaika beigām, taču pēdējo sešu minūšu laikā nespēja gūt vārtus, kamēr “Latgols” guva četrus un izmantoja iespēju spēles gaitu vērst sev par labu no 13:15 uz 17:15.
Otro puslaiku “Latgols” iesāka ar vēl četriem vārtiem pēc kārtas un panāca jau 21:15 savā labā. Tas arī bija izšķirošais pavērsiens spēlē, jo turpinājumā ludzāniešu pārsvars tikai pieauga, sasniedzot desmit vārtus jau puslaika vidū pēc Armanda Usāna realizētā septiņu metru soda metiena – 29:19. Piecas minūtes līdz spēles beigām “Latgols” pārsvars sasniedza pat 16 vārtus (37:21) un tikai pateicoties izrāvienam 8:1 galotnē armijniekiem izdevās paglābties no zaudējuma ar vairāk kā desmit vārtu pārsvaru – 38:29 “Latgols” labā.
Armands Usāns uzvarētāju labā guva deviņus vārtus, Jānis Pavlovičs izcēlās septiņas reizes, bet armijnieku sastāvā rezultatīvākais ar sešiem vārtiem bija Emīls Reniņš.
SynotTip handbola Virslīgas līderpozīcijās ar 16 punktiem ir “Tenax” (8-0), ar 12 punktiem seko pašreizējie valsts čempioni “Celtnieks” (6-2), bet 11 punkti ir “Latgolam” (5-1-1). “Jūrmalas Sports” ar pieciem punktiem (2-1-5) ir sestie, bet ASK/LSPA ar diviem punktiem (1-6) noslēdz turnīra tabulu astotajā pozīcijā.

Nākamās spēles “Latgolam”: 12. novembrī Kauguros pret “Jūrmalas Sports”; 19. novembrī Ludzā pret ASK/LSPA.

Sagatavots pēc Latvijas Handbola federācijas ziņām (www.handball.lv).

coloring.cool