Cloudy
11°C

A A A

“Latgols” sievietēm otrdien atbildīga spēle par 3. vietu

Sestdien, 6. maijā, Latvijas handbola čempionātā sievietēm aizraujoša izvērtās pirmā spēle bronzas sērijā starp “Latgols” un Salaspils sporta skolu, kas notika Ludzā.

Diemžēl ludzānietes piedzīvoja zaudējumu. Ļoti svarīga būs sērijas otrā spēle, kas notiks rīt, 9. maijā, Salaspilī. Trešā spēle čempionāta kalendārā rakstīta 21. maijā Ludzā.
Sezonas gaitā trijos no četriem mačiem pie panākuma bija tikušas “Latgols” handbolistes (37:28, 28:23, 24:20), bet reizi uzvarējušas arī salaspilietes (28:25), taču savā laukumā.
Sestdien Ludzā salaspilietes jau pašā sākumā izvirzījās vadībā un desmitajā minūtē Inese Umjarova panāca 7:3. Ludzānietēm gan izdevās ne tikai likvidēt viešņu pārsvaru, bet arī pārņemt vadību (12:11 spēles 23.minūtē), tomēr puslaika izskaņu atkal veiksmīgāk nospēlēja Salaspils sporta skola, pārtraukumā dodoties ar vienu vārtu pārsvaru – 16:15.
Otrā puslaika sākumā “Latgols” vēl divreiz atguva vadību (17:16, 18:17), taču tad ar izrāvienu 5:0 izcēlās Salaspils, atkal panākot +4 (22:18). Turpinājumā laukuma saimniecēm izdevās pietuvoties divu vārtu attālumā, tomēr tuvāk salaspilietes savas oponentes nepielaida. Turklāt neilgi līdz spēles beigām viešņas panāca +5, bet visā spēlē uzvarēja ar 32:28, sērijā panākot 1-0.

6.maijā Latvijas čempionātā sievietēm pirmajā finālspēlē “REIR Dobele” izbraukumā atspēlēja septiņu vārtu deficītu un pēcspēles metienos ar 35:34 pieveica čempiones Stopiņu NHK.