Cloudy
6°C

A A A

“Latgols” sievietēm neveiksmīga pirmā spēle pusfinālā

17. aprīlī ar pārliecinošu panākumu Latvijas čempionāta sievietēm pusfinālu iesāka “REIR Dobele”, kas savā laukumā ar 39:22 apspēlēja Ludzas “Latgolu”.

Regulārajā čempionātā dobelnieces ierindojās otrajā vietā, tādējādi automātiski kvalificējoties pusfinālam. Tikmēr “Latgols” ieņēma trešo vietu un izslēgšanas spēles uzsāka no ceturtdaļfināla, kur divu spēļu summā pārliecinoši ar 49:35 (28:17, 21:18) tika galā ar LSPA.

17. aprīļa spēlē dobelnieces pirmo divu minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 2:0, bet līdz 12. minūtei panāca jau 9:2. Puslaika gaitā mājinieču pārsvars sasniedza arī +8 (15:7), taču “Latgola” puslaika beigu daļā veiktais izrāviens 6:1 ļāva viešņām pietuvoties līdz trim vārtiem – 16:13 “REIR Dobele” labā. Otrajā puslaikā gan ātri vien intriga tika izgaisināta – dobelnieces tā sākumā veica izrāvienu 11:3, sasniedzot un pārsniedzot desmit vārtu pārsvaru – 27:16. “REIR Dobele” pārsvars turpināja pieaugt arī vēlāk un spēli dobelnieces noslēdza ar 39:22. Laura Ņeverovska uzvarētāju rindās atgriezās ar 13 gūtajiem vārtiem, bet Ludzas komandā rezultatīvākā spēlētāja ar astoņiem vārtiem bija Kristīne Daņiļenko.
Pusfināla otrā spēle notiks Ludzā 28. aprīlī plkst. 20.00, trešā, ja nepieciešams (pusfināla sērija ilgs līdz kādas komandas divām uzvarām), divas dienas vēlāk tiks aizvadīta Dobelē.