Cloudy
10°C

A A A

“Latgols” handbolistiem veiksmīgas spēles

Abas mūsu SK “Latgols” handbola komandas nedēļas nogalē veiksmīgi aizvadījušas virslīgas čempionāta spēles – katrai komandai divas spēles un divas uzvaras. Turklāt sievietes spēlēja izbraukumā Dobelē pret divām vietējām komandām.

14. oktobrī SynotTip handbola Virslīgā pie panākuma savā laukumā tika Ludzas “Latgols”, kas sīvā cīņā ar 33:31 pieveica Latvijas čempionus “Celtnieks”.

Pēc vairākiem nerezultatīviem uzbrukumiem spēles ievadā “Latgols” un “Celtnieks” komandu izpildījumā rezultātu otrās minūtes beigās atklāja Rīgas komandas pārstāvis Rihards Leja. Ludzānieši atbildēja ar diviem Normunda Seņkāna vārtiem, pārņemot vadību – 2:1. Turpinājumā “Latgols” pakāpeniski palielināja pārsvaru, puslaika vidū iekrājot +4 (8:4), taču astoņu minūšu laikā “Celtnieks” spēja šo atrāvienu likvidēt, panākot pretiniekus – 10:10. Puslaika izskaņu gan nedaudz veiksmīgāk aizvadīja mājinieki, noslēdzot to savā labā – 14:12. Otrā puslaika sākumā “Latgols” palielināja savu pārsvaru līdz pieciem vārtiem (19:14), piespiežot “Celtnieka” treneri pieprasīt minūtes pārtraukumu. Pēc tā rīdzinieki sniegumu uzlaboja, lēnām atspēlējās, 13 minūtes līdz spēles beigām panākot izlīdzinājumu, bet nedaudz vēlāk, septiņarpus minūtes līdz beigām pēc Lejas metiena atkal ieguva vadību – 28:27 “Celtnieka” labā. Tomēr galotnē pārliecinošāku sniegumu nodemonstrēja mājinieki, atgūstot vadību un spēlē uzvarot ar 33:31.

Arī svētdien, 15. oktobrī, “Latgols” guva uzvaru spēlē ar MSĢ/LAT-Hertz. Rezultāts – 35:33.

Nākamā “Latgols” vīru spēle: sestdien, 21. oktobrī, plkst. 15.00 Ludzā pret HK “Ogre/Miandum”.

***

Latvijas čempionātā sievietēm sestdien centrālajā spēlē vicečempiones “REIR Dobele” savā laukumā uzņēma iepriekšējās sezonas bronzas medaļnieces “Latgols”. Pēc Elīnas Oļipovas un Lauras Rutkovskas vārtu guvumiem ludzānietes izvirzījās vadībā ar 2:0 un veiksmīgi saglabāja vadību visa pirmā puslaika gaitā. Pirmā puslaika izskaņā “Latgols” palielināja savu pārsvaru līdz trim vārtiem, noslēdzot pirmās 30 minūtes ar 12:9. Pēc pārtraukuma ludzānietes turpināja demonstrēt pārliecinošāku sniegumu nekā vicečempiones. Visā spēlē ludzānietes bija pārākas ar 29:25, sagādājot vicečempionēm jau trešo zaudējumu šosezon piecās aizvadītajās spēlēs.
Ludzānietes guva uzvaru arī svētdien, 15. oktobrī, spēlē pret LAT-2002/Dobele. Rezultāts – 40:29.

Nākamā mūsu sieviešu komandas spēle: 28. oktobrī plkst. 13.00 Ludzā pret Salaspils SS.