Mostly cloudy
9°C

A A A

“Latgols” handbolistes pieveic Salaspili

Handbols sievietes sidorovSestdien, 14. janvārī, Latvijas čempionātā sievietēm kārtējos panākumus izcīnīja Stopiņu NHK un Ludzas “Latgols” komandas, kas pārspēja, attiecīgi, LSPA un Salaspils sporta skolu.

“Latgols” un Salaspils duelī, kas norisinājās Ludzā.

Ludzānietes jau pašā sākumā izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr turpinājumā viešņas rezultātu prata līdzsvarot un arī pārņemt vadību (3:2, 4:3). Līdz pirmā puslaika vidum laukumā norisinājās līdzīga cīņa, bet vēlāk iniciatīvu pārņēma “Latgols”, kas līdz pārtraukumam iekrāja jau septiņu vārtu pārsvaru – 17:10.
Otrā puslaika gaitā laukuma saimniecēm pēc Kristīnes Daņiļenko precīzā metiena izdevās savu pārsvaru palielināt līdz deviņiem vārtiem (23:14), tomēr divciparu skaitli pārsvarā mājinieces tā arī nesasniedza. Spēles beigu daļā Salaspils pāris vārtus atspēlēja, bet visā spēlē “Latgols” uzvarēja ar 28:23.