Intermittent clouds
9°C

A A A

“Latgols” graujoši uzvar pretiniekus – ASK/LSPA komandu

latgolsSvētdien, 4. decembrī, Rīgā spēkiem mērojās ASK/LSPA un Ludzas “Latgols” komandas. Neskatoties uz to, ka spēles rezultātu atklāja ludzānieši, turpmāko divu minūšu laikā ASK/LSPA atbildēja ar trim vārtiem pēc kārtas, izvirzoties vadībā ar 3:1. Uzreiz gan “Latgols” atbildēja ar četru vārtu izrāvienu, atgūstot vadību (5:3), ko neatdeva līdz pat spēles beigām. Līdz pirmā puslaika vidum gan spēle aizritēja salīdzinoši līdzīgi, bet tad ludzānieši veica izrāvienu un pārtraukuma devās jau ar deviņu punktu pārsvaru – 20:11.
Strauji rezultāts turpināja pieaugt arī otrajā puslaikā. Tā trešajā minūtē Austris Tuminskis viesiem pirmoreiz panāca desmit vārtu pārsvaru, un, lai gan nedaudz vēlāk ASK/LSPA pietuvojās līdz septiņiem vārtiem, puslaika otrajā pusē ludzānieši atkal atrāvās, tiekot pie graujošas uzvaras – 42:26.
Pēc 11 aizvadītam spēlēm SynotTip handbola Virslīgas čempionāta līdere ar maksimālo punktu skaitu (22) ir “Tenax”, kam ar 17 punktiem seko Ludzas “Latgols” un “Celtnieks Rīga” . Savukārt “Jūrmalas Sports” un ASK/LSPA ieņem pēdējās divas vietas ar, attiecīgi, 6 un 2 punktiem.
SynotTip handbola Virslīga
ASK/LSPA – Ludzas Latgols 26:42 (11:20)

ASK/LSPA: Reniņš 7, Zariņš 6, Iljinihs 4, Sūnaitis 3, Liepiņš 3/1, Vilsons 1, Lubgāns 1, Bunkus 1.
Latgols: Pavlovičs 9, Tuminskis 9/3, Gorbunovs 7, Borisenko 4, Strazds 3, Rancāns 3, Seņkāns 3, Meikšāns 2, Gojevs 2.

Nākamā SK “Latgols” spēle notiks 17. decembrī (plkst. 17.00) Ludzā. Ludzānieši tiksies ar HK “Vaiņode”.