LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 13. maijs
Ira, Iraīda, Irēna, Irina
Ludza
Mostly cloudy
15°C
 
A A A

“Latgols” graujoši uzvar pretiniekus – ASK/LSPA komandu

latgolsSvētdien, 4. decembrī, Rīgā spēkiem mērojās ASK/LSPA un Ludzas “Latgols” komandas. Neskatoties uz to, ka spēles rezultātu atklāja ludzānieši, turpmāko divu minūšu laikā ASK/LSPA atbildēja ar trim vārtiem pēc kārtas, izvirzoties vadībā ar 3:1. Uzreiz gan “Latgols” atbildēja ar četru vārtu izrāvienu, atgūstot vadību (5:3), ko neatdeva līdz pat spēles beigām. Līdz pirmā puslaika vidum gan spēle aizritēja salīdzinoši līdzīgi, bet tad ludzānieši veica izrāvienu un pārtraukuma devās jau ar deviņu punktu pārsvaru – 20:11.
Strauji rezultāts turpināja pieaugt arī otrajā puslaikā. Tā trešajā minūtē Austris Tuminskis viesiem pirmoreiz panāca desmit vārtu pārsvaru, un, lai gan nedaudz vēlāk ASK/LSPA pietuvojās līdz septiņiem vārtiem, puslaika otrajā pusē ludzānieši atkal atrāvās, tiekot pie graujošas uzvaras – 42:26.
Pēc 11 aizvadītam spēlēm SynotTip handbola Virslīgas čempionāta līdere ar maksimālo punktu skaitu (22) ir “Tenax”, kam ar 17 punktiem seko Ludzas “Latgols” un “Celtnieks Rīga” . Savukārt “Jūrmalas Sports” un ASK/LSPA ieņem pēdējās divas vietas ar, attiecīgi, 6 un 2 punktiem.
SynotTip handbola Virslīga
ASK/LSPA – Ludzas Latgols 26:42 (11:20)

ASK/LSPA: Reniņš 7, Zariņš 6, Iljinihs 4, Sūnaitis 3, Liepiņš 3/1, Vilsons 1, Lubgāns 1, Bunkus 1.
Latgols: Pavlovičs 9, Tuminskis 9/3, Gorbunovs 7, Borisenko 4, Strazds 3, Rancāns 3, Seņkāns 3, Meikšāns 2, Gojevs 2.

Nākamā SK “Latgols” spēle notiks 17. decembrī (plkst. 17.00) Ludzā. Ludzānieši tiksies ar HK “Vaiņode”.

Pēc www.handball.lv ziņām sagatavoja
Ērika Bondarenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool