LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 14. jūnijs
Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
Ludza
Mostly sunny
10°C
 
A A A

LATGALES PLĀNOŠANAS REĢIONA PĀRSTĀVJI DODAS UZ EKONOMIKAS FORUMU POLIJĀ

Šī gada 8.- 10. septembrī Kriņicā (Polija) notiks XXV Ekonomikas forums, kurš ir vērsts uz ekonomiskās sadarbības, inovāciju veicināšanu un reģiona ekonomiskā potenciāla popularizēšanu. Forums tradicionāli pulcē augstākā līmeņa politiķus, biznesmeņus, zinātniekus un citu jomu pārstāvjus no Eiropas, Centrālāzijas un ASV. Tas ir viens no lielākajiem un svarīgākajiem ekonomikas forumiem pasaulē, kurā satiekas politikas un biznesa elite. Pagājušā gadā forumā piedalījās 3000 dalībnieki no 60 valstīm.
Pēc Mazpolijas reģiona administrācijas uzaicinājuma Latgali gan kā reģionu, gan kā pašvaldības kopumā Ekonomikas forumā Kriņicā pārstāvēs Latgales plānošanas reģiona pārstāvji. Brauciens notiks Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansētās programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” ietvaros.
Programmā paredzēti vairāk nekā 50 dažādu pasākumu: plenārās sesijas, debates, tematiskās paneļdiskusijas, darba grupas, lekcijas, prezentācijas u.c. Latgales plānošanas reģiona pārstāvju dalība foruma pasākumos sekmēs ārvalstu zināšanu un labās prakses pārņemšanu reģionālās politikas īstenošanā, sekmējot augsta līmeņa starptautisko sakaru nodibināšanu, starptautiskās pieredzes pielietošanu Latvijā, veicinot Latgales reģiona ekonomisko attīstību un izaugsmi.

coloring.cool