LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira
Ludza
Mostly sunny
31°C
 
A A A

Laikā – Ludzā!

Šogad dzīvojam ar moto “Laikā – Ludzā”, jo mūsu mīļajai pilsētai aprit 840 gadi. Dažas nedēļas atpakaļ, augustā notika jubilejas svinību centrālie pasākumi. Ludzā virmoja prieks, mūzika, dziesmas, draudzīgas tikšanās, dejas, salūts.

11. augusts bija veltīts bērniem un jauniešiem. Ciemos atbrauca Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Kopā ar viņu noskatījāmies lielisku koncertu, bet vakarā diskojām kopā ar “Bermudu Divstūri”.

12. augustā atdzīvojās vecpilsēta. Te tirgojās amatnieki, skanēja orķestra mūzika, uzstājās vieskolektīvi no Baltkrievijas un Lietuvas. Vakarā pilsētas parkā bija īpaša tikšanās ar Maestro Raimondu Paulu. Un šī uzstāšanās Ludzā būs kā leģenda, par ko stāstīs vēl nākamajām paaudzēm.

13. augusts bija veltīts teātra mākslai. Ludzas Tautas namā uzstājās 5 amatierteātri ar dažādām izrādēm. Tās bija domātas gan bērniem, gan jauniešiem, gan pieaugušajiem, arī saturiski daudzveidīgas – ar humoru un ar dziļākām pārdomām.

Imanuels Kants kādreiz izvirzīja šādu pieņēmumu: jo vairāk iespaidu cilvēks saņem kādā laika posmā, jo ilgstošāks pēc tam viņam tas šķiet. Piedāvājam nelielu video atskatu uz mūsu pilsētas jubilejas svinībām. Lai tas palīdz veidot priekšstatu par Ludzu, gūt iespaidus vai arī atsaukt un paildzināt patīkamās atmiņas.

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

Videooperators: Raivis Isakovičs

Video

coloring.cool