LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 19. jūnijs
Nils, Viktors
Ludza
Sunny
15°C
 
A A A

LAD aicina iesniegt projektus „Pievienotās vērtības radīšana”

lad_arzuzr_kras_6115bNo 2014.gada 24.marta līdz 2014.gada 22.aprīlim tiek izsludināta projektu iesniegumu pieņemšanas kārta “Pievienotās vērtības radīšana” ar kopējo publisko finansējumu lauksaimniecības produktu pārstrādes veicināšanai esošiem pārstrādes uzņēmumiem un ražotājiem mājas apstākļos 8 491 615 EUR un bioloģiskiem pārstrādes uzņēmumiem 3 639 264 EUR apmērā.

Pasākuma mērķis ir paaugstināt lauksaimniecības produktu pārstrādes efektivitāti, veicināt lauksaimniecības produktu ar augstu pievienoto vērtību ražošanu, palielināt bioloģiskās lauksaimniecības, integrētās lauksaimniecības un Latvijas agroklimatiskajiem apstākļiem un tradicionālajām ražošanas metodēm raksturīgo pārstrādes produktu klāstu.

Atbalsta pretendents var būt esošs pārstrādes uzņēmums, ražotājs mājas apstākļos ar mērķi pēc projekta realizācijas kļūt par pārstrādes uzņēmumu vai bioloģisks pārstrādes uzņēmums.

Pasākuma ietvaros tiek atbalstītas šādas aktivitātes:

1) investīcijas lauksaimniecības produktu pārstrādei, jaunu iekārtu, tehnikas, aprīkojuma, informācijas tehnoloģiju un programmu nodrošinājuma iegādei un uzstādīšanai;

2) lauksaimniecības produktu pārstrādei paredzētu būvju būvniecība un rekonstrukcija;

3) investīcijas vides aizsardzības jomā pārstrādes uzņēmuma vispārējās darbības uzlabošanai.

Projektu iesniegumu īstenošanas beigu datums ir 8 (astoņi) mēneši no Lauku atbalsta dienesta lēmuma par projekta iesnieguma apstiprināšanu pieņemšanas, bet ne vēlāk kā līdz 2015.gada 1.maijam.

Projektu iesniegumi jāiesniedz Lauku atbalsta dienesta reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs, Zemkopības ministrijas Klientu apkalpošanas centrā (Zemkopības ministrijas ēkas 2.stāva foajē, Republikas laukumā 2, Rīgā) vai elektroniski.

 

Pārstrādes un infrastruktūras attīstības daļa

Tālrunis: 67027686

 

Klientu apkalpošanas daļa

Tālrunis: 67095000

coloring.cool