LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Partly sunny
33°C
 
A A A

Lāčplēša dienā Ludzas ielas izgaismoja lāpas

Jau tradicionāli 11. novembra vakarā notika lāpu gājiens pa Ludzas pilsētas ielām, kurā piedalījās zemessargi un jaunsargi, robežsargi, policija, Ludzas skolu audzēkņi un pedagogi, Ludzas novada vadība un daudzi Ludzas iedzīvotāji. Gājiens sākās no Ludzas pilsētas ģimnāzijas un pa Skolas, Kr. Barona, Raiņa un Stacijas ielām svinīgi virzījās uz laukumu Ludzas novada pašvaldības ēkas, kur gājiena dalībnieki piedalījās svinīgajā brīdī “Ar gaismu sirdī”. Pasākuma laikā ludzāniešus uzrunāja domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs un Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes priekšnieka vietnieks Valdis Jukšs, kuri pauda lepnumu par mūsu tautas brīvības cīnītājiem un aicināja būt Latvijas patriotiem, pašiem iesaistoties tās uzlabošanā. Svinīgumu radīja un sapulcējušos iedzīvotājus aizkustināja Ludzas pilsētas ģimnāzijas audzēkņi Ksenija un Raivis, Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes koris (diriģente Kristīne Zeltiņa, koncertmeistars Arno Everss).

Pēc svinīgā brīža visi tika aicināti uz koncertu Ludzas Tautas namā, kur sildīja mūsu novada bērnu jauniešu sagatavotie sirsnīgie priekšnesumi.

Šīs nedēļas nogalē svinēsim mūsu Latvijas simtgadi ar svinīgu pasākumu “Mēs esam daļiņa no Latvijas” Ludzas Tautas namā!

Vairāk bilžu no 11. novembra pasākuma skatieties foto galerijās.

coloring.cool