Cloudy
7°C

A A A

Kovaļku trasē atraktīva gaisotne ar adrenalīna piedevu

Sestdien, 16. jūnijā Ludzas novada “Kovaļku” slēgtajā trasē norisinājās sacensību autokrosā vieglajām automašīnām “Latgales kauss 2012” otrais posms “Ludzas novada balva”.
Autokross notika trīs mašīnu klasēs. Sacensībās drīkstēja piedalīsies jaunieši no desmit gadu vecuma un pieaugušie.
“Superklasē” (ar motora tilpumu līdz 2 l ar priekšpiedziņu) par uzvarētāju kļuva Edgars Gailis, otrais bija krāslavietis Ilmārs Jurāns, trešais – Viesturs Daņiļenko, kas bija arī gados jaunākais dalībnieks.
“VAZ standartklasē” (ar motora tilpumu līdz 1,6 litri) vislabāk veicās autobraucējiem no Krāslavas novada. I vietu izcīnīja Jevgēnijs Dilba, otro vietu ieguva Igors
Bogdanovs-Jermalajevs un trešo – Edgars Bitēns.
“Openklasē” (ar motora tilpumu līdz 2 l ar aizmugurējo riteņu piedziņu) pirmais finišēja kārsavietis Guntis Grišulis. Otro vietu ieguva Aivis Nalivaiko.
Sacensības organizēja biedrība “Pieci rati” sadarbībā ar Ludzas novada pašvaldību.