LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Piektdiena, 2021. gada 14. maijs
Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis
Ludza
Cloudy
13°C
 
A A A

Konkursā nopelnīts brauciens uz Saeimu un televīziju

Uzvara video konkursā “Daudz laimes, Eiropa”, kas bija veltīts Eiropas Savienības jubilejai, deva mums iespēju doties izzinošā bezmaksas braucienā uz Rīgu. Kopā ar mums, sešiem LPĢ vidusskolēniem, ekskursiju bija nopelnījuši Dricānu jaunieši.

Ekskursija sākās ar Saeimas apmeklējumu. Uzzinājām daudz jauna par ikdienu Saeimā, ar interesi aplūkojām sēžu zāli. Īpaši mūs pārsteidza ēkas greznība un plašums.

Vēlāk devāmies uz Latvijas televīziju, apskatījām lielākās televīzijas studijas, kurās tiek veidoti populāri raidījumi, piemēram, LTV “Panorāma”. Lielu iespaidu uz mums atstāja  tikšanās ar televīzijas darbiniekiem, kuri pastāstīja par aizkadra dzīvi un ikdienu. Mums bija interesanta saruna ar LTV moderatori Lauru Vondu (viņas vecāki ir bijušie ludzānieši).

Lielākais pārsteigums bija krāšņais koncerts, kura ierakstā LTV piedalījāmies. Koncerts bija veidots kā ceļojums pa dažādām Eiropas Savienības valstīm. Koncertā uzstājās daudzi pazīstami mākslinieki, to skaitā, Marija Naumova, Daumants Kalniņš, Raxtu Raxti.  Koncertu LTV I programmā varēs skatīties 22. aprīlī plkst. 21.20.

Ar braucienu esam ļoti apmierināti, guvām jaunu pieredzi un neaizmirstamas emocijas.

Kristiāna Kopeika,

LPĢ 11.b klases skolniece

Foto: Latvijas TV kopā ar ziņu moderatori Lauru Vondu

coloring.cool