LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
17°C
 
A A A

Klaidoņu dienas ir klāt!

Klaidoni_2015-125. jūlijā notiks ikgadējais motociklistu salidojums Klaidoņu dienas 2015, kas ar motociklu rūkoņu pieskandinās Ludzas pilsētu. Pasākumu jau 15. gadu pēc kārtas organizē Rēzeknes motoklubs Lielceļa klaidoņi.

Šogad motociklistu pulcēšanās notiks Ludzā, jo sakarā ar autoceļa Rēzekne–Ludza remontu un šajā posmā uzstādītajiem luksoforiem nav iespējams noorganizēt vienmērīgu kolonnas braucienu. Plānots, ka pasākumā piedalīsies apmēram 400 motociklistu ne tikai no Latgales un citiem Latvijas reģioniem, bet arī no Lietuvas, Krievijas, Igaunijas, Baltkrievijas.

Kā jau ierasts, pēc pulcēšanās plkst. 16:00 sāksies parādes brauciens pa Ludzas ielām. Brauciena maršruts: Pilsētas laukums – Raiņa iela – Latgales iela – Baznīcas iela – 1. Maija iela – Latgales iela – Liepājas iela – Raiņa iela – Stacijas iela – P. Miglinīka iela – stadions „Vārpa”.

Plkst. 17:00 Ludzas stadionā “Vārpa” sāksies dažādas motoaktivitātes, un atrakcijas – Rodeo, Sumo, Box, kuras vadīs atraktīvais aktieris Jānis Ķirmuška. Arī šogad neizpaliks tradicionālā automašīnas demolēšana, kura sāksies plkst. 19:00.

Pasākuma noslēgumā no plkst. 21:00 koncerts un deju šovs ar grupām Mitrohin’s Master Band, Sovvaļnīks un Reborn. Pēc uguns šova „Fire Spirit Show” (plkst. 22:00) un pārsteidzošā svētku salūta (plkst. 23:00) turpināsies dejas un laba atmosfēra līdz rītam kopā ar grupu Reborn.

Klaidoni_foto Klaidoni_foto_2

coloring.cool