LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
16°C
 
A A A

Kas jāzina un jāprot mūsdienīgam vadītājam? – to varēs noskaidrot, piedaloties kursos Ludzā

lddkLatvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Biznesa resursu centrs, pateicoties Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansējumam, darba devējiem arī šajā rudenī piedāvā bezmaksas mācību programmas. Sadarbībā ar Ludzas novada domi, Latgales reģiona darba devējiem ir iespēja iegūt aktuālāko informāciju un papildināt zināšanas sociālā dialoga un cilvēkresursu vadības jomā.

Jau 12.septembrī ar turpinājumu 19.un 26.septembrī Ludzā notiks trīs dienu kursi „Divpusējais un trīspusējais sociālais dialogs un cilvēkresursu vadība”.

Šajā mācību programmā dalībniekiem būs iespēja noskaidrot: Kāpēc nepieciešama darba devēju iesaistīšanās sabiedriskās aktivitātēs? Kas jāzina un jāprot mūsdienīgam vadītājam? Kā atrisināt strīdus sarunu, samierināšanas un mediācijas ceļā?

Kursi notiks Ludzas novada domes telpās, Raiņa iela 16, 3.stāvs, Ludzā.

Aicinām ikvienu Latgales reģiona darba devēju pieteikties un profesionāla augsti kvalificēta lektora vadībā iegūt aktuālāko informāciju, apmainīties ar savu pieredzi un neformālā gaisotnē tikties ar citiem Latgales darba devējiem un pašvaldību pārstāvjiem. Noslēgumā ikvienam dalībniekam tiks izsniegts apliecinošs sertifikāts.

Pieteikšanās, nosūtot pieteikuma anketu pa e-pastu [email protected]. Tālrunis uzziņām: 26569525.

Pieteikuma anketa

Kopš 2010.gada mācību programmās ir piedalījušies vairāk nekā 1150 darba devēji – uzņēmēji un pašvaldību pārstāvji visā Latvijā. Šo iespēju ir izmantojuši tādi Latvijas uzņēmumi, kā SIA „Baltkom TV”, SIA „Rēzeknes Slimnīca”, SIA „Getliņi EKO” un daudzi citi.

Vēl šogad Latgales reģionā tiks organizēti kursi „Uzņēmumu attīstība un korporatīvā sociālā atbildība” (KSA), kursos būs iespēja iegūt aktuālu informāciju pār šādām tēmām: Kā strādāt, lai uzņēmums nebankrotētu pēc 7.5 gadiem? Kāpēc sociāli atbildīgs bizness ir ienesīgs? Kā pašvaldība var atbalstīt godīgu biznesu? Kursi notiks Rēzeknē 24.oktobrī ar turpinājumu 25.oktobrī un 1.novembrī.

 

Informācijai:

Mācības notiek Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansētā projekta „LDDK administratīvās kapacitātes stiprināšana reģionos” (id.Nr. 1DP/1.5.2.2.1./08/IPIA/SIF/002/02) ietvaros. Apmācības nodrošina SIA „Comperio”. Precīza informācija par apmācību norises datumiem un vietām regulāri tiek atjaunota un ir pieejama LDDK mājas lapā www.lddk.lv, http://www.comperio.lv/?id=346 un www.draugiem.lv/lddk-brc. Šīs mācību programmas tiks piedāvātas līdz 2014.gada beigām visā Latvijā.

 

Informācijai par darba devēju apmācībām:

Gunta Misāne, SIA „Comperio” valdes priekšsēdētāja

Tālr.: 29115356 [email protected], www.comperio.lv

coloring.cool