LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Clear
21°C
 
A A A

Moto klubs “Lielceļa klaidoņi” svin savu 20. jubileju

Nupat Ludzā noritēja gadskārtējās “Klaidoņu dienas” – vērienīgs pasākums, ko organizē Ludzas novada pašvaldība sadarbībā ar Rēzeknes moto klubu “Lielceļa klaidoņi”. Šogad moto klubs “Lielceļa klaidoņi” svinēja savu 20. jubileju, līdz ar to svētku programma bija plaša un pārdomāta. Pasākums pulcēja daudzus simtus skatītāju un vairāk nekā 400 motociklistu. Ludzas pilsētas parkā, uz jau tradicionālo moto šovu sabrauca motociklisti no visas Latvijas- Balviem, Daugavpils, Ogres, Madonas, Rīgas un pat vēl tālāki viesi- no Lietuvas un Igaunijas.

Klaidoņu dienas ik gadu gūst lielu atsaucību mūsu iedzīvotāju un viesu vidū, un ir plaši apmeklētas. Pasākums sākās ar tradicionālo motociklistu parādes braucienu pa Ludzas ielām, kas šogad bijis īpaši iespaidīgs. Pasākumi turpinājās Ludzas pilsētas parkā, te izklaižu netrūka- jautras atrakcijas , ko vadīja pasākumu vadītājs un multimākslinieks Māris Susejs, karuseļi, dažādas izklaides un atrakcijas bērniem visas dienas garumā, krāšņs svētku salūts, par lielisku mūziku rūpējās rok grupa “Wild Detroit Gang” , ar deju šovu uzstājās deju grupa “Dynamic”, par jautru noskaņu nakts ballē rūpējās- muzikālā grupa “Vēja radītie” un DJ Alexander. 

Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs stāsta, ka jau otro gadu pasākums tiek rīkots pilsētas parkā, uzsverot, ka tā ir skaistākā vieta mūsu pilsētā, pasākuma lokācijas maiņa nākusi par labu, tas radīja patiesi mājīgu atmosfēru, līdz šim pasākums tika organizēts Ludzas pilsētas stadionā. Priekšsēdētājs uzsver, ka šogad mums visiem ir īpaši paveicies ar lielisku laiku, pasākums atstājis vien pozitīvas emocijas.

Jautājām vienam no pasākuma organizatoriem, moto kluba “Lielceļu klaidoņi ” vadītājam Mārim Vilcānam, kā viņš raksturotu šo notikumu īsumā? Uz ko viņš atbildēja – “Kopā būšana! Tas būtu precīzākais apzīmējums. Mēs sabraucām kopā- būvējam teltis, ēdām zupu, dalījāmies iespaidos. Sarunas un atkalredzēšanās. Pasākums noteikti ir izdevies, un, cerams arī apmeklētājiem viss patika!” teic Māris.

Jāteic, ka moto klubs tiešām rada patīkamu un vienotu iespaidu, arī sveicēju 20. “Lielceļa klaidoņu” jubilejā moto klubam netrūka.

Kā par šī gada “Klaidoņu dienām” teic viena no pasākuma organizatorēm, Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes kultūras metodiķe Karīna Demko – Senkāne: “Mājīga, jautra atmosfēra, sirsnīgs pasākums, kas apvienoja dažādu paaudžu intereses. Ar skaļām motora skaņām un rūkoņu pasākums ir izdevies!”.

Atliek vien piekrist, “Klaidoņu dienas” jau 7. gadu priecē Ludzas iedzīvotājus, un atliek vien cerēt, ka šāda veida pasākums priecēs mūs vēl gadiem ilgi.

 

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska

 

coloring.cool