LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Piektdiena, 2021. gada 14. maijs
Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis
Ludza
Intermittent clouds
9°C
 
A A A

Jūnijs – aktīvs un radošs laiks mūsu izglītības iestādēs

Vasaras brīvlaikā ir būtiski, lai bērni savu laiku pavadītu gan aizraujoši, gan lietderīgi. Domājot par vasaru, jau februārī izglītības iestādes, pašvaldības institūcijas un sabiedriskās organizācijas tika aicinātas piedalīties Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes rīkotajā bērnu un jauniešu vasaras nometņu, radošo darbnīcu projektu konkursā. Izglītības iestāžu darbinieki arī šogad čakli pastrādāja un guva finansiālu atbalstu radošajām nodarbībām vasaras mēnešos.

timthumb.php_Šobrīd jau noris 2 nometnes. No 2. līdz 13. jūnijam Ludzas pilsētas ģimnāzijā notiek nodarbības muzikāli tēlainajā radošajā darbnīcā “Ritmiskā vasara”. J. Soikāna Ludzas mākslas skolā bērni un jaunieši attīsta savas prasmes un iemaņas radošajās nodarbībās “Pajautom sasameit Ludzys mīstā” (“Jūtu mijiedarbība starp cilvēku un pilsētu”).

Pēc tam notiks vēl 2 darbnīcas. Laikā no 9. līdz 13. jūnijam Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā būs nodarbības breikeriem ar nosaukumu “Breik cool!”(“Breiks – tas ir labi!”). Divas nedēļas no 9. līdz 20. jūnijam jaunie sportisti uzturēs un uzlabos savu fizisko formu Ludzas novada Sporta skolā nodarbībās “Čaklie handbolisti”.

Mēneša beigās – no 19. līdz 27. jūnijam – Ludzas 2. vidusskolā būs vasaras radošā darbnīca jauniešiem “Domāt un meklēt, atrast un saprast!”.

Lai aizraujoša, draudzīga un radoša ir visa šī vasara!

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool