LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2021. gada 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs
Ludza
Showers
12°C
 
A A A

Jēkabpils kauss tenisā atceļo uz Ludzu

IMG_070711. un 12. jūlijā, spītējot ik pa laikam kādam lietus mākonim, notika kluba “SMASH” organizētais Jēkabpils kauss tenisā vienspēlēs vīriešiem, kurā piedalījās 16 dalībnieki no Jēkabpils, Skrīveriem un Ludzas. Turnīrs noritēja labā līmenī, vairākas spēles izvērtās garas un aizraujošas.
Pirmajā kārtā mūsu tenisists Edgars Brilis tika galā ar Raivo Vilku (6:4; 6:2). Pirmās kārtas uzvarētāji tālāk cīnījās par 1.–8. vietu, zaudētāji – par 9.–16. vietu. V. Semjonova un ludzānieša J. Paškina duelī pārāks izrādījās J. Paškins (7:5; 6:3), bet mūsu tenisists V. Paškins uzvarēja J. Akmeni (6:1; 6:0).
Otrās dienas spēles sākās ar laika nobīdi, jo no rīta lija lietus. Cīņā par iespēju tikt pusfinālā Edgars Brilis pieveica Igoru Mašalu (6:3; 7:6). Ludzas komandas kapteinis Aleksejs Sedlerovs divos setos pieveica Jāni Rocēnu (6:3; 6:0).
Pusfinālā ludzānietis Edgars Brilis uzvarēja jēkabpilieti Arni Gabrānu ar rezultātu 6:2; 6:4, savukārt jēkabpilietis A. Krūmiņš pieveica A. Sedlerovu.
Cīņā par trešo vietu ar rezultātu 6:1; 6:2 triumfēja pagājušā gada finālists Aleksejs Sedlerovs, kurš šobrīd ir 27. vietā Latvijas tenisa reitingā. Edgars Brilis izšķirošo spēli ar A. Krūmiņu sāka strauji un pārliecinoš, gūstot uzvaru ar rezultātu 6:2. Fināls izvērtās skaistā paraugspēlē ar garām izspēlēm uz gala līnijas, precīziem sitieniem un “izvilktām” šķietami bezcerīgām bumbām. Otrajā setā uzvaru izcīnīja Andrejs, panākot rezultātu 6:4 un 1:1 pa setiem. Līdz ar tumsu un ieslēgtām korta apgaismojuma lampām sākās trešais sets. Uzvarošo punktu Edgars izcīnīja uz Andreja serves, panākot trešajā setā rezultātu 6:3, spēlē – 6:2; 4:6; 6:3 un kļūstot par Jēkabpils kausa ieguvēju.

Foto: Jēkabpils kausus tenisā izcīnīja (no labās uz kreiso) ludzānieši Aleksejs Sedlerovs, Edgars Brilis un jēkabpilietis Andrejs Krūmiņš

coloring.cool