LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 19. aprīlis
Vēsma, Fanija
Ludza
Sunny
3°C
 
A A A

Jaunieši, mēs jūs gaidām!

13497620978249Šova „Mis un Misters Ludza” pieteikšanās laiks ir pagarināts līdz 18. aprīlim. Mīļš paldies visiem jauniešiem, kuri uzdrošinājās un jau pieteikušies! Mūsu rezerves noteikti nav izsmeltas. Ir vēl daudz jauniešu, kuri godam varētu pretendēt uz uzvarētāju tituliem, un tie būs jaunieši, kuri godam izturēs visus konkursa sagatavošanās darbus. Vecāki, pedagogi, draugi un draudzenes, iedrošiniet jaunatni, un mums būs lielisks jaunatnes talantu šovs mūsu pilsētas svētkos! Uz atlasi visus gaidām 18. aprīlī 19.00 Ludzas Tautas namā /līdzi jāņem peldkostīms un peldbiksītes/.

To, ka mūsu jaunieši ir ļoti talantīgi, apstiprina fakts, ka šogad, pavisam drīz Rīgā mūsu novadniece Viktorija Ježkova startēs konkursā „Mis un Misters Latvija 2013”. Lai viņai izdodas! Lūk, ko viņa saka par konkursu Ludzā: „Esmu patīkami pārsteigta, ka Ludzā pēc daudzu gadu pārtraukuma atsākās konkurss Mis un Misters Ludza. Jaunieši, esiet starp tiem, kas parādīs savus talantus un dotības! Šis konkurss ir pirmsākums pašizaugsmei un sevis pilnveidošanai, izmantojiet šo iespēju!”

Sūti anketu, zvani 29436881, nāc uz atlasi, mēs gaidām tieši Tevi!

Ludzas Tautas nama direktore V.Razumovska

 

coloring.cool