LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 22. aprīlis
Armanda, Armands
Ludza
Intermittent clouds
2°C
 
A A A

Jaunākie ludzānieši sniedza koncertu “Ludza – pasaku pilsēta”

Ludzas jubilejas svētkus piektdienas, 11. augusta, rītā ieskandināja visjaunākie ludzānieši.

Pirmsskolas izglītības iestādes (PII) “Rūķītis”, “Namiņš” un “Pasaciņa” bērni savu skolotāju vadībā sniedza lielisku koncertu “Ludza – pasaku pilsēta”. Katrs bērnudārzs bija izveidojis oriģinālu priekšnesumu ar pasaku varoņu piedalīšanos.

Koncertā uzstājās arī viesi no Rēzeknes un Rokišķiem. Rēzeknes pašvaldības Kultūras un tūrisma centra bērnu deju kolektīvs “Dziguči” izpildīja divas dejas (dažādu vecumu grupas: 3 – 5 un 5 – 7 gadi, skolotāja Gunta Sidorova). Savukārt divas skanīgas dziesmas izpildīja draugi no Lietuvas – Rokišķu pilsētas bērnudārza “Varpelis” (Zvaniņš), dziedāja skolotāju ansamblis “Svaja” (vadītāja Judite Raugene).

Skatītājus īpaši sajūsmināja Rokišķu pilsētas bērnudārza audzinātāju veidotā linu tērpu kolekcija “Linu simpozija”, ko demonstrēja mūsu “Pasaciņas” audzēkņi.

Saistoša, atraktīva un interesanta – tā var raksturot šī koncerta programmu.

Pasākumu vadīja minēto trīs PII pedagoģes, iejūtoties Pepijas (“Pasaciņa”, Inga Loseviča), Justiņa (“Rūķītis”, Ināra Piševa), Mašas (“Namiņš”, Žanna Konovalova), Lāča (“Namiņš”, Aija Lipska), Annas (“Pasaciņa”, Natālija Terehova) un Elzas (“Pasaciņa” Ilona Bulavska) lomās.

Šajā koncertā liels ir mūzikas skolotāju ieguldījums – viņi sagatavoja ne vien solistu, bet arī bērnu ansambļu priekšnesumus. Paldies Vijai Pavlovskai, Imantam Bogomolam, Intai Augustovai, Olgai Polozovai, kā arī Jeļenai Truhanovai un Natālijai Terehovai par deju iestudējumu.

Noslēgumā kopīgi izskanēja Vijas Pavlovskas komponētā dziesma “Manai pilsētai” un bija krāsains konfeti salūts.

Vanda Žulina

Fotogalerija

coloring.cool