LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Mostly cloudy
18°C
 
A A A

Izsludināts MAZO KULTŪRAS PROJEKTU konkurss

Ludzas novada pašvaldība no 2015. gada 2. marta līdz 23. martam izsludina Mazo kultūras projektu konkursu. Konkursā tiek aicināti piedalīties Ludzas novada pašvaldības kultūras, izglītības, kultūrizglītības iestādes un biedrības. Katrs pretendents drīkst iesniegt vienu projekta pieteikumu, kura realizācija paredzēta Ludzas novadā un kuru rezultāti ir sabiedriski nozīmīgs ieguvums novadam. Projektu realizācijas laiks – no 2015.gada 2.aprīļa līdz 2015.gada 30.novembrim.

Ludzas novada pašvaldība projekta īstenošanai finansējumu piešķir 100% apmērā. Iesniegtā projekta kopējais budžeta apjoms nav mazāks par EUR 150 un nav lielāks par EUR 500. Kopējais programmai piešķirtais finansējums ir EUR 3 555.

Projektu pieteikumi jāiesniedz Ludzas novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē personīgi vai jānosūta pa pastu atbilstoši izsludinātajiem konkursa termiņiem. Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapas ir pieejamas Ludzas novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē (darba dienās no plkst.10:00 līdz 16:00), mūsu mājas lapas sadaļā „Nolikumi” un ŠEIT.

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool