LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira
Ludza
Sunny
22°C
 
A A A

Izskan pirmais koncerts uz ezera! | FOTO

FOTO: Aleksandrs Lebeds

4. jūlijā Ludzā norisinājās līdz šim nebijis pasākums- koncerts uz ezera. Ņemot līdzi draugus un ģimeni, ikvienam bija iespēja iekārtoties piknikam un koncerta baudīšanai gar Mazā Ludzas ezera kreiso un labo krastu. Uz plosta muzicēja viena no spilgtākajām un aktīvākajām Latvijas folkloras kopām – Viļakas novada folkloras kopa „Upīte”.

“Tas bija pirmais šāda veida koncerts, līdz šim kas nebijis un ļoti piestāvošs vasaras vakariem. Mēs dzīvojam piecu ezeru ieskautā vietā, mums tas noteikti ir jāizmanto! Pasākums patika un droši var teikt, tas ir izdevies, un mums ir jauna, skaista vasaras tradīcija,” uzsver Ludzas novada Tūrisma un Informācijas centra vadītāja Līga Kondrāte.

Valstī noteikto ierobežojumu dēļ, pasākuma apmeklētāji tika aicināti iekārtoties piknikam un koncerta baudīšanai nepulcējoties vienuviet, bet gan izretinoties gar Mazā Ludzas ezera abiem krastiem. Muzikālais plosts savu ceļu iesāka atpūtas vietā pie Ludzas Novadpētniecības muzeja, līdz nonāca līdz galapunktam – pludmalei “Zaldātu radziņš”.

Laikapstākļi bija labvēlīgi, arī klausītāju skaits gar abiem ezera krastiem bija liels. Taču visvairāk Ludzas Mazā ezera pludmalē “Radziņš”. Tur arī varēja iegādāties gardās pankūkas. Uzkodas, kafiju un tēju piedāvāja arī Latgaļu kukņa gājēju promenādes Mazā ezerkrasta ielas sākumā.

Kopumā plānoti vēl trīs koncerti, kas notiks katru jūlija sestdienu, laiks paliek nemainīgs, sākums plkst. 20.00! Jāatgādina, ka koncerti norit vienu stundu, līdz ar to, lai izbaudītu, aicinām plānot savlaicīgu ierašanos!

Nākamajā sestdienā, 11. jūlijā, uzstāsies Isnaudas Tautas nama folkloras kopa “Isnauda”. Cerēsim uz tikpat labvēlīgiem laikapstākļiem un klausītāju interesi.

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool