LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 19. jūnijs
Nils, Viktors
Ludza
Sunny
23°C
 
A A A

Izmaiņas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes klientu apkalpošanā pēc ārkārtējā stāvokļa atcelšanas

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (turpmāk – Pārvalde), lai rūpētos par klientu un darbinieku drošību un veselību, kā arī, lai ierobežotu pulcēšanās radītos riskus, pieņēmusi lēmumu pēc ārkārtējā stāvokļa atcelšanas klientus apkalpot tikai pēc iepriekšēja pieraksta, atceļot pakalpojuma saņemšanas iespēju rindas kārtībā.

Lai saņemtu Pārvaldes sniegtos pakalpojumus, aicinām aktīvāk izmantot arī Pārvaldes 14 elektroniskos pakalpojumus portālā Latvija.lv.

Atgādinām, ka arī pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas dokumentus uzturēšanās atļaujas reģistrēšanai varēs iesniegt elektroniski, katru dokumentu parakstot ar drošu elektronisko parakstu.

Informējam, ka klientiem gadījumā, kad nepieciešams noformēt jaunu personu apliecinošu dokumentu (izņemot uzturēšanās atļauju) un lai samazinātu uzturēšanās laiku Pārvaldes klientu apkalpošanas zālē, ir iespējams izmantot Pārvaldes elektronisko pakalpojumu portālā Latvija.lv “Pieteikšanās personu apliecinoša dokumenta izsniegšanai”.  Minētais pakalpojums nodrošina klientam iespēju pieteikties izvēlētā Pārvaldes teritoriālajā nodaļā dokumentu iesniegšanai personu apliecinoša dokumenta noformēšanai un jau veikt valsts nodevas maksājumu par personu apliecinoša dokumenta izsniegšanu. Minētajā e-pakalpojumā ir iespēja norādīt un izvēlēties gan pakalpojuma saņemšanas vietu, gan datumu un laiku.

Informācija par Pārvaldes teritoriālajām nodaļām un kontaktiem iepriekšējā pieraksta veikšanai ir atrodama Pārvaldes mājaslapā www.pmlp.gov.lv sadaļā “Kontakti”.

PMLP Ludzas nodaļa uz noteiktu laiku pārceļas uz citām telpām: Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Ludzas nodaļa apmeklētājus turpmāk pieņems jaunās telpās – Novada domes ēkā Raiņa ielā 16A. 

Ludzas nodaļas kontakti: 

https://www.pmlp.gov.lv/lv/sakums/k/pmlp-nodalas/tr/vidzemes-nodala/ludzas-nodala.html

coloring.cool