LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Cloudy
20°C
 
A A A

Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” jau reģistrējušās 194 Latgales reģiona mācību iestādes, no kurām 8 ir Ludzas novada mācību iestādes

Savai_skolaiIzglītības atbalsta programmā „Savai skolai” līdz šim reģistrējušās jau 77% jeb 194 Latgales reģiona mācību iestādes, lai pavasarī savā īpašumā iegūtu bumbas, mūzikas centrus, printerus, datorus un citas mācību procesa modernizēšanai nepieciešamās lietas. 8 reģistrētās mācību iestādes iz Ludzas novadā.

Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” var piedalīties visas Latvijas pirmsskolas izglītības iestādes, skolas, profesionālās izglītības iestādes jeb arodskolas, kā arī privātie bērnudārzi. Kopumā Latvijā programmai reģistrējušās teju divas trešdaļas jeb 64% Latvijas skolu un bērnudārzu.

Laika posmā no šī gada 2.novembra līdz nākamā gada 7.februārim iedzīvotāji par katru pirkumu „Maxima Latvija” veikalos vērtībā virs 7 eiro saņem uzlīmes, ko tālāk var novirzīt sevis izvēlētai izglītības iestādei, lai tā varētu savā īpašumā iegūt kāroto inventāru. Izglītības iestādes izvēlēto inventāru saņems bez maksas.

Visaktīvāk programmā „Savai skolai” iesaistījušās reģionālās skolas un bērnudārzi jeb 85% no visām reģistrētajām izglītības iestādēm. 51% reģistrēto mācību iestāžu ir reģionu skolas, bet 34% – reģionu bērnudārzi. Latgales reģionā kopumā izglītības atbalsta programmai reģistrējušās 194 mācību iestādes, no tām 113 skolas un 81 bērnudārzs.

Ludzas novadā izglītības atbalsta programmai reģistrējušās šādas skolas: Birģu pagasta pirmsskolas izglītības iestāde, Ludzas 2.vidusskola, Ludzas Mūzikas pamatskola, Ludzas pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Namiņš”, Ludzas pilsētas 4.pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa”, Ludzas pilsētas ģimnāzija, Ludzas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde “Rūķītis” un Ludzas pamatskola.

Ludzas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” vadītāja Ingrīda Paškeviča stāsta, ka bērnudārzā katrai grupiņai ir savas vēlmes, ko tā ar programmas palīdzību labprāt iegūtu. “Viena no grupām vēlas iegūt videokameru, pārējās labprātāk izvēlētos sporta inventāru. Interaktīvā tāfele mūsu bērnudārzam jau ir, tāpēc vairāk sliecamies uz tādu resursu iegūšanu, kā dažādas krāsas, papīri un citi bērniem noderīgi mācību piederumi,” stāsta bērnudārza vadītāja.

„Šīs akcijas ietvaros, iedzīvotāji, nemainot savus iepirkumu paradumus, var sniegt būtisku atbalstu absolvētajām vai savu bērnu skolām un bērnudārziem. Tādēļ mums ir liels prieks, ka tik daudz Latvijas mācību iestāžu jau ir reģistrējušās programmai un nospraudušas sev mērķus, kurus novēlam visām skolām arī sasniegt,” norāda „Maxima Latvija” Mārketinga vadītāja Zane Kaktiņa.

Plašāka informācija par programmu „Savai skolai”, kā arī izglītības iestādēm, kas jau reģistrējušās programmai, pieejama mājas lapā www.savaiskolai.lv. Tajā izglītības iestādes tiek aicinātas arī regulāri atjaunot informāciju par sakrāto uzlīmju skaitu.

Papildu informācija par programmu „Savai skolai” izglītības iestāžu pārstāvjiem:
Mājaslapa: www.savaiskolai.lv
Informatīvais tālrunis:678 98 630 (darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00)
Informatīvais e-pasts: [email protected]

Papildu informācija medijiem:
Jānis Beseris
„Maxima Latvija” Komunikācijas vadītājs
Tālr. 29666603
e-pasts: [email protected]
www.maxima.lv

coloring.cool