LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
22°C
 
A A A

Izcilākie skolēni pieņemšanā pie novada priekšsēdētājas

Izcilnieki_KopbildeJau trešo gadu II mācību semestra sākumā Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele aicina uz pieņemšanu 20 (šogad 21, jo vairākiem ir vienāds vērtējums) izcilākos vidusskolēnus. Reitinga tabulu veido pēc I semestrī iegūtās vidējās atzīmes. Šoreiz pirmā divdesmitnieka vidējā atzīme ir robežās no 9,13 līdz 8, 40. Lai pirms nopietnajiem izlaiduma eksāmeniem atbalstītu centīgus abiturientus, veicināšanas balvas tika piešķirtas vēl četriem divpadsmitklasniekiem, kuru vidējā atzīme ir virs 8 ballēm.

19 izcilnieki ir no Ludzas pilsētas ģimnāzijas, 6 – no Ludzas 2. vidusskolas. Istras vidusskolā un Ludzas vakara vidusskolā šajā semestrī neviens tik labus rezultātus nav sasniedzis.

Un tātad sveicam olimpisko sešinieku: I vietā Ludzas 2. vidusskolas 12. klases skolniece Elīna Adamone – 9, 13; turpmāk nosauktie ir LPĢ audzēkņi: II – Māris Lapšovs, 11. kl. – 9, 07, III – Vladislavs Aleksejevs, 12. kl. – 9,00, IV – Evija Vasiļonoka, 11.kl. – 8, 94, V–VI vietā ar vienādu rezultātu – 8,88 – Juta Bule, LPĢ 11. kl., un Tsira Tolordava, Ludzas 2. vidusskolas 10. klases skolniece.

Nākamie reitinga tabulā ir Anna Mašņikova, Marija Dergačeva, Laura Maslovska (visas no LPĢ), Jūlija Puncule (Ludzas 2. vidussk.), Viktorija Matisāne, Agija Valaine (LPĢ), Vadims Jegorovs (Ludzas 2. vidussk.), Evita Gagarina, Anastasija Pavlovska, Agnese Zambare, Laila Lotāne, Sandis Plenkovs, Alīna Kovšele, Gunita Misāne, Dana Butrima (visi – LPĢ). 12. klasē vidējā atzīme augstāka par 8 ballēm ir Dacei Streļčai, Kristīnei Jašinai (LPĢ) un Janai Gaikevičai un Iļjam Skopincevam (Ludzas 2. vidussk.).

Vidusskolēnus uzrunāja domes priekšsēdētāja Alīna Gendele un Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Sarmīte Gutāne. Tika pasniegtas nelielas dāvanas, kas noder mācību procesā, – flešatmiņas.

Vanda Žulina,

korespondente

coloring.cool