LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 14. jūnijs
Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
Ludza
Partly sunny
11°C
 
A A A

Šovasar noritēs IV Starptautiskais Austrumbaltijas biznesa forums

forums_lv.mp4_640.jpgDaugavpils pilsētas svētku ietvaros 2016.gada 2.jūnijā norisināsies IV Starptautiskais Austrumbaltijas biznesa forums. Foruma mērķis ir veicināt sadarbību starp Latvijas un ārvalstu uzņēmējiem, iepazīstinot dalībniekus ar uzņēmējdarbības iespējām Daugavpils pilsētā un Latgales reģionā, kā arī ar priekšrocībām, kas radīsies nākotnē, izveidojot Latgales speciālo ekonomisko zonu.

IV Starptautiskā Austrumbaltijas biznesa foruma programmā ir paredzēta plenārsēde un biznesa kontaktbirža. Nozīmīgākās foruma tēmas – Latgales speciālās ekonomiskās zonas piedāvātās priekšrocības, uzņēmēju sadarbības iespējas kokapstrādē, metālapstrādē un tekstilražošanā.

Dalībai forumā ir aicināti uzņēmēji no Skandināvijas valstīm, Krievijas, Baltkrievijas un Polijas, kā arī no Daugavpils sadraudzības pilsētām. Forumā aicināti piedalīties arī vadošieLudzas novada eksportējošie uzņēmēji. Kontaktpersona: Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centra komercdarbības konsultants Valdis Mitenbergs, tel.292775541, e-pasts – [email protected]

coloring.cool