LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira
Ludza
Partly sunny
27°C
 
A A A

Isnaudas Tautas nama teatrāļi apmeklē izrādi „Revidents Sylagolā” Daugavpilī

7. martā Isnaudas Tautas nama teatrāļi apmeklēja Daugavpils teātra izrādi Nikolajs Gogolis, Monika Zīle. „Revidents Sylagolā”. Labi zināmi notikumi Latgales apstākļos.  „Revidents Sylagolā” ir jau trešais iestudējums Daugavpils teātrī, kas tapis sadarbībā ar Moniku Zīli. 

Izrādes režisors Oļegs Šapošņikovs  saka: „Iestudējot šo izrādi, es vēlējos runāt ne tik ļoti par varas netikumiem, bet galvenokārt par CILVĒKU, kurš ticis pie varas. Jo vaina nav nedz valsts iekārtā, nedz tautībā, nedz laikmetā, kurā dzīvojam, viss ir atkarīgs no tā vai cilvēka personībā pastāv garīgais pamats….”

Paldies par izrādi, kurā tik daudz darba un talantu ielikusi kuplā Daugavpils teātra komanda. Adriano Romano atveido Roberto Melone, kurš apsola amatus Eiropā Sylagolas vadībai. Žiperīgo večiņu Broņu Kaulaču atveido mūsu novadniece Inese Ivulāne- Mežale u.c. Izrādē piedalās folkloras kopas „Rūžeņa”dalībnieces.

Aktieru ansamblī grūti kādu izcelt, taču iespaidu rada tas, ka visi ir savās vietās un apliecina aktieru prasmi neizkrist no vienotās stilistikas. Gribas visus Daugavpils teatrāļus uzslavēt, jo izsmieties varēja, patiešām, no visas sirds.

Paldies Ludzas novada pašvaldībai par balvu, apmeklēt teātra izrādi Daugavpilī, kura tika piešķirta amatierteātrim „Isnauda” par ieguldīto darbu pagasta un novada kultūras tradīciju attīstībā un popularizēšanā.

                                                          Isnaudas Tautas nama

                                                       vadītāja Biruta Jermaka

coloring.cool