LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 14. jūnijs
Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
Ludza
Mostly sunny
21°C
 
A A A

Isnaudā – pasākums 20.- to gadu stilā

Februāris ir mīlestības mēnesis, tuvojas pavasaris, daba gatavojas putnu dziesmām, un ziedēšanu ieskandinājušas jau pirmās sniegpulkstenītes. Jau tradicionāli šajā mēnesī Isnaudas Tautas namā tiek rīkoti pašdarbnieku vakari. Šī  gada pasākums tika veidots 20. – to gadu stilā. Divdesmitie gadi ir bijuši spilgts periods cilvēces vēsturē. Tas bija posms starp diviem pasaules kariem.

Šoreiz īpašie viesi  bija Mežvidu Tautas nama pašdarbnieki, t.i. dejotāji un dziedātāji. Tas nekas, ja dažam soļi kļuvuši gausāki, vai plecus nedaudz nospiež gadu nasta, mēs visi esam vienoti dziesmā un dejā.  Ja runa iet par 20.- tiem gadiem, priecājamies, jo jāizdzied un jāizdejo jaunības deju prieks, jāsmejas un jāpriecājas par to, ko tagad dāvā dzīve.

Par jauko gaisotni rūpējās paši  Isnaudas pašdarbnieki, Mežvidu krāšņās līnijdeju meitenes, Mežvidu staltie puiši un burvīgais sieviešu ansamblis. Teātrī momentā iesaistījās mežvidieši un tā radās kopējā izrāde ”Lauku pele un pilsētas pele”. Vienam otram prātā palikušas Mērdzenes večerinkas, kad spēlēja Vladislava  komanda.  Vladislavs spēlēja arī mūsu pasākumā un kājas cilājās senās melodijas ritmos.

„Katrs pašdarbnieks, kurš ir bijis pasākumā, zina, ka vēl ilgi pēc tam pavada patīkama pēcgarša”, tā Ināra.

„Piedaloties pašdarbnieku vakarā mēs dodam viens otram lielu enerģiju un saņemam to atpakaļ, šo sajūtu nekas nevar aizstāt,” Vladislavs konstatē.

Lielākais, ko mēs varam aizgūt no šie gadiem, ir mīlestība pret dzīvi  un prasme to svinēt.

Paldies visiem, kas piedalījās  pasākumā!

                                       Isnaudas Tautas nama vadītāja

Biruta Jermaka 

coloring.cool