LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2021. gada 21. aprīlis
Marģers, Anastasija
Ludza
Showers
11°C
 
A A A

Intai Kušnerei – augsts Valsts apbalvojums

DSC03108Rīgā, Melngalvju namā, 4. maijā svinīgā ceremonijā tika pasniegti augstākie Latvijas valsts apbalvojumi. Par nopelniem Latvijas valsts labā Ludzas pilsētas galvenās bibliotēkas direktorei, Bibliotēku biedrības Latgales nodaļas vadītājai Intai Kušnerei piešķirts Atzinības Krusts.
Ar Atzinības Krustu apbalvo par izcilu Tēvijas mīlestību un nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, sporta un izglītības darbā. Par nopelniem uzskata uzcītīgu kalpošanu valsts vai pašvaldību dienestā, priekšzīmīgu darbu tautas gara un saimniecisko spēku attīstīšanā. Ordenim ir piecas šķiras. Inta Kušnere saņēma V šķiru un oficiālā apzīmējumā kļuva par Atzinības Krusta kavalieri. Kopā ar Intu ordeni saņēma vēl trīs bibliotēku darbinieki no Bauskas, Jelgavas un Liepājas. Mūsu bibliotēkas direktori apbalvošanai izvirzīja Biruta Eglīte, Lauku bibliotēku atbalsta fonda vadītāja.
Atzinības Krusta devīze – „Godaprāta ļaudīm” – precīzi raksturo Intu. Jau 35 gadus viņa strādā Ludzas bibliotēkā, kopš 1989. gada ir bibliotēkas direktore. Pa šo laiku, dzīvē ienākot mūsdienu tehnoloģijām, bibliotēkas darbs ir būtiski mainījies. Ludzas bibliotēka visus šos gadus ir tikusi laikam līdzi un spējusi pārmaiņas iedzīvināt, iesaistījusies desmitiem dažāda līmeņa projektos, bet, galvenais, vienmēr ir bijusi vieta, kur var iegūt vajadzīgo informāciju, vieta, kur katrs apmeklētājs tiek gaidīts. Protams, apbalvojums bibliotēkas direktorei ir atzinība arī visam kolektīvam.

Vanda Žulina,

korespondente

IMG_8552

coloring.cool