LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Intermittent clouds
16°C
 
A A A

Ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus, šogad Līgo svētku pasākumi Ludzas novadā nenotiks

Ņemot vērā situāciju ar COVID-19 izplatību, Latvijas pašvaldību savienība (LPS) aicina savus biedrus ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus un neorganizēt Līgo svētkiem veltītus pasākumus.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteiktajiem ierobežojumiem, valstī joprojām ir aizliegti publiski pasākumi klātienē, kā arī ierobežojumi attiecas uz privātu pasākumu norisi un pulcēšanos.

Saskaņā ar Ministru kabineta 2021. gada 1. jūnija noteikumu Nr. 335 “Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”” 21. punktu atļauta ir tikai epidemioloģiski drošu kultūras norišu izmēģinājuma projekti (pilotprojekti), kuru organizēšana ir saskaņota ar Kultūras ministriju, Veselības ministriju un kuru norises epidemioloģiskās drošības prasības saskaņojis Slimību profilakses un kontroles centrs.

Informējam, ka 24. jūnijā paredzētais koncerts uz ezera – pikniks Mazā Ludzas ezera krastā kopā ar Juri Ostrovski un koncertprogrammu “Hej broļ, latgalīt” NENOTIKS!

Atvainojamies par sāgādātajām neērtībām, un ceram jau drīz tikties jaunos pasākumos un koncertos, sekojiet informācijai pašvaldības tīmekļvietnē un Sociālajā tīklā Facebook.

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska

 

coloring.cool